Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li neko planira uzeti MAFIU 3?
     
  2. somer

    somer Aktivista

    Planiram ja (za PC), ali kao i sa novim Deus Ex-om, sacekat cu da cijena bude prihvatljiva, a takodjer i da fino patch-uju i ispeglaju igru do maksimuma. :)

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vidim na G2A, odlična cijena 40$. Ja sam planirao nabaviti, ali mi žao davati pare ako će igru probiti tj crackovati..
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, to je jedna od onih igara koje kupiš, prekucas i onda stoji i moraš se natjerati da je ponovo zaigras.
     
  5. subzero

    subzero Novi član

    Definitivno nije igra za kupiti po punoj cijeni, nema online, kampanja od tri četiri sata. Ako ne izbace na torrentima, čekam da joj padne cijena.
    A


    Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mislim da će biti odma creckovana jer ne koristi Denuvo zaštitu..
     
  7. somer

    somer Aktivista

    To su dobre vijesti.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne znam baš, ja sam Mafiu 2 x puta igrao iznova, ali eto, nikada je nisam stigao zavrsiti, sta ja znam, nesto me uvijek privlacilo, valjda tematika, tj 40te i 50te godine i sve sto je vezano za to, posebno mafia, uvijek me to nesto interesovalo, zato sam bio pomalo i razocaran sto mafia 4 nije opet bazirana na isto.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mafiu 2 sam prešao na svakoj platformi, više puta. Jedna od najdražih igara, savršeno urađena.

    Ne znam po ovim trailerima/gameplayima, nekako mi to nije to..
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nece ga vjerovatno ni biti jer je igra vec izisla.
    Vidim u ovom videu ocajne performanse, jebote cak ni ni 1060-ka ne moze drzati v-sync na 60fps i to jos bez anti-aliasinga :shock:
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najavili su demo poslije izlaska igre, samo se ne zna datum
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Može preporuka nekog dobrog naslova što ste igrali u zadnje vrijeme? PS i PC
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Meni je ReCore pravo legla (PC).
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Batman Arkham Knight na konzoli mi je baš legao, pozitivno sam se iznenadio. Dok mi se recimo Arkham city nije svidio. Uz to trenutno rokom Divinity Original Sin Enhanced Edition na Xboxu i nakon početnog privikavanja pravo mi je legla igra, a možeš je dugo igrati.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    ReCore nije za mene. Što se tiče Batmana odigrao sam sve prijašnje naslove i odlično su mi legli.

    Moram pogledati za ps4 kako se kreću cijene igre, jer je PC port užasan.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    izaso quantum break steam verzija, puno bolje radi. Ne toliko u konacnom broju fpsa koliko tecnije, nema stutteringa.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Maloprije sam to vidio i iskreno ne bi mi bilo drago. Trebaju ostati pametni i ostati na 1 dijelu da se uvijek priča kako su napravili master od igre.

    Ako izbace 2 dio, teško da može biti upola dobar kao 1, jer je ono masterpiece.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma