BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Super, hvala.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    Imal nastavak one akcije 200% ? 15KM paketa
    mami mi istekla ovaj mjesec ce haman duplo platit.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Zavrsila se ta akcija prije nesto manje od dvije godine. Mislim septembar 2014, jer sam ja ugrabio zadnji rok tad da obnovim taj ugovor. Na tome sam 4 godine gotov, jos 2 mjeseca mi ostalo. Ali eto cekam da mi istekne da me prebace na MojMini15 zbog interneta.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Je li samo kod mene zeza BH T DNS?
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja nedavno na windows central sajtu naletio na programcic "dns jumper" sa kojim skenira najbrzi dns i mozes taj odabrati
    osjetno brze otvara stranice kada odaberem neki drugi dns od defaultnog,pa pokusaj i ti sa ovim programom
     
  6. black

    black Komšija

    Ja koristim Pi Hole kao DNS server , blokira reklame na svim uredajima. Pi Hole sam nastimao da koristi Google DNS.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Ja mislim da nema boljeg DNS servera od Google ! Taj ja koristim..
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ma nije sporan alternativni DNS, već što to moram raditi na svakom uređaju pošto kod ove sreće od Innbox routera to ne možeš napraviti sa privilegijama koje ti daju..
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da ne otvaram novu temu imam cudnu situaciju sa student plus 1 paketom. Dakle, prije godinu sam prenio broj s m:tela i onda pola mjeseca bio na Ultri pa su me prebacili na Student Plus 1, tj prvog u mjesecu, pri cemu je to bilo prije uvodjenja ovih bonusa.

    Uglavnom neki dan pokusam poslati onaj kod od Coca-Cole za nagradnu igru i prodje jednom drugi put neuspjesno slanje. Pogledam *100# kaze imam 0.10. Isto i sa slanjem kredita. Posaljem sebi par poruka i uredno trosi onaj bonus sa *106#. Samo ovdje nece.
    Onda imam problem s Moj Vodic *110#. Ne mogu nijednu opciju da koristim, npr najobicnija provjera stanja racuna mi izbaci Zahtjev u obradi, molimo sacekajte, nakon toga se nista ne desi. Isto i sa dopunom interneta.

    Bio sam kod njih ovdje u posti, lik na salteru kaze idi kolegici, a bolje nazovi onaj broj, to ti je za pretplatu. Ova na salteru mi je ispricala sve isto ko sto pise na stranici, kao da to vec ne znam iako joj pokazujem u cemu je problem. Da li je neko imao slican problem?
     
  10. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Imam isti problem, ne mogu da dopunim internet saobracaj

    Edit: sad sam zvao, kazu da je bonus racun onaj sto provjeravas na *106#, i da sa njega ne mozes dopunit saobracaj, samo sa osnovnog racuna, znaci kupis ultra dopunu i onda.
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Znaci negdje daju vise, a negdje uzmu :D

    Tako sam i mislio za taj bonus, nisu oni to bez razloga uveli. Uglavnom rijesili smo tu dilemu. Samo unutar mreze, sve ostalo se naplacuje preko osnovnog racuna.

    Sto se njihovog vodica tice, mislio sam da se to nesto zeznulo zbog prenosa broja, ali eto nije do toga. Uostalom ne mora ni raditi, ionako valja kupiti kredit, bolje onda piciti ovaj po snizenoj brzini :D
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Zanima me kako da podesim nešto kao ''mobilni internet'' na laptopu? Treba mi dostupnost 4-5 dana, jer ću biti na mjestu koje nema wifi, a moram ga imati zbog projekta kojeg trebam završiti i poslati. Usput i da se Bosna i Željo pogledaju.

    Znači, da li neko zna proces? Hvala

    Znam za hotspot al..
     
  13. black

    black Komšija

    USB 3G stick i ona nova Ultra tarifa?
    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Otići ću ujutro do njih da vidim šta imaju.
     
  15. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: BIHnet IPTV - Moja TV -

    3G stick na piku kupi za 20 KM , imas bas BHT stickova.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ima li kod vas nekih smetnji?Meni na svakom kanalu reze sliku tj sjecka i slika i zvuk.Jel i kod vas ima slicnih problema?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  17. v33dran

    v33dran Novi član

    Ima li iko ideju sta da uradim sa 15KM na student plus 2 računu koje je mogu potrošiti ni na Internet, ni dopuniti nekome kredit, nista? Drugi, treći mjesec mi propada toliki iznos, jer stvarno ne mogu potrošiti, a treba mi ovaj paket zbog količine Internet saobraćaja...nevjerovatno koji lopovi, pa da barem mogu sam sebi prebaciti da potrosim na net, nego ni to...svaki savjet je dobro došao :-D
     
  18. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: BH Telecom Nove tarife. Kako obračunavaju?

    Nazovi hot-line

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  19. v33dran

    v33dran Novi član

    Re: RE: Re: RE: Re: BH Telecom Nove tarife. Kako obračunavaju?

    Haha, izgleda da mi ne gine tako potrošiti :-D

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  20. ekolog

    ekolog Novi član

    Nemam takvih problema.