Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sa 990 na 700 je ogroman bump..

    Vidim gore je neko postavio neki nov TV 4K 42 incha 770km. Možda da pogledaš to?
     
  2. jasko__

    jasko__ Novi član

    Ljudi može li Vaše mišljenje o slijedećim modelima
    Jedini način da kupim novi TV je na 24 rate preko Telecoma, jbg...vjerovatno su poskupi kao i sve kod njih ali bolje ikako nego nikako...ganjam sebi od malo veći od 42 incha koji sad imam

    Panasonic VIERA LED TX-49DS500E 1333,00 KM

    Panasonic VIERA LED TX-50DS630E 1499,00 KM

    LG TV LED 49LH5100 1049,00 KM

    Imaju li neke nedostatke koje ja ne vidim ili ne znam za njih???
    Inače bi najprije uzeo ovaj Panasonic od 49 incha...ovaj od 50 ima 3D, a to mi ne treba...a ni LG nije loš...šta velite???
     
  3. jasko__

    jasko__ Novi član

    Ipak sam dodao i ovaj u bubanj, mozda i najprivlacniji od svih

    Lg 49LH590V. 1259,00 KM

    Imal koga da razmijenimo misljenja???



    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  4. jasko__

    jasko__ Novi član

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bih ja razmatrao LG modele ispod serije 8.
     
  6. efo

    efo Komšija

    Kupi pa nam reci :D
     
  7. jasko__

    jasko__ Novi član

    Re: RE: Re: Odabir Plazme/LCD-a...

    Jbg limitiran budzet tj nema ga pa moram na rate iz ove ponude nesto

    Sta mi ti preporucujes

    https://www.bhtelecom.ba/tv-list.html

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  8. efo

    efo Komšija

    Meni se cini da bi moglo biti jeftinije da uzimas na rate u nekom od ovih tv shopova nego kod bht lopova. Ovi popusti su im smijesno mali, a pocetna cijena uredjaja 20-30% skuplja nego po radnjama. Neka me neko ispravi ako grijesim, jer i ja bih mogao za mjesec - dva preko telekoma uzeti tv. Ali cini mi se da se ne isplati bas.
     
  9. jasko__

    jasko__ Novi član

    Evo ovaj LG koji sam ja htio sam nasao jos na 3 mjesta za identicnu cijenu 1259 KM
    Cak i u Stanicu, tako da ne znam sta da ti kazem
    A to je neki maximum dokle mogu ici, do 1300 KM..al Telecom jedini daje na 24 rate, svi ostali na 12 (Stanic moze na 36 ali samo preko Sberbanke)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U Techno Magu, isto tako mozes na 24 rate (moze 12 i 36).

    mobilmedia.ba ti je njihov site, a imaju i radnje.
     
  11. jasko__

    jasko__ Novi član

    Re: RE: Re: Odabir Plazme/LCD-a...

    Jesil siguran za ovo??
    Evo ovaj bi uzeo kod njih odmah na 24 rate : Philips 55PFT5500/12
    Inace valjal ista, heheh

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tako njihova stranica kaze, plus kolega neki dan uzeo tv kod njih na 24 rate preko kartice:

    [​IMG]

    A to valja li... nisam strucan, i sam sam se ovdje savjetovao oko kupovine TV. :D
     
  13. jasko__

    jasko__ Novi član

    Jbg imam račune u Intesi, NLB-u, Hypo Alpe Adria, ali oni ne nude nijednu od njih...svašta
     
  14. black

    black Komšija

  15. JVC

    JVC Overclocker

    Daje stanic na 24 mjeseca prko visa classic kartice bez kamate, ja sam sony kupio tako kod njih a preko banke (zavrsis za dan) 36 mjeseci isto bez kamate.
    Kod stanica mozes dati dio u kesu, a ostalo na 24 mjeseca, i sl, seme ista ti je cijana kes, kartica kredit dok ovi drugi lopovi dignu 10% ako je na kredit.
     
  16. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: Odabir Plazme/LCD-a...

    Npr ja sam kupovao u Targetu preko kartice i cijena skuplja bila za 15%. Sticajem okolnosti radim pri UCB banci i znam da im UCB blizu 7 % uzima. Dizanje cijene do 10% mi je ok,ali 15 je prestrasno. Ne znam da li postoji sluzba za zastitu potrosaca ili slicno, ali po meni je ovo cista prevara.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam zašto uopšte ulaziti u Target. Najneljubaznija i najodvratnija radnja u Sarajevu.
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Vala bas drug, kod stanica su ljubazni posebno Eldin, ili Edin poslovodja, ili Alma sefica, ljubazni, hoce izasci u susret u svakoj varijanti, kod njih sam kupio tv, staroj masinu za sudje, i sporet ariston, sve zavrsio na najbolji moguci nacin.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da su tako ljubazni u Staniću baš i nisu, a na sve to momci koji rade tamo su mahom neinofmisani o stvarima koje prodaju.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koristi li neko od vas neku wifi tastaturu za upravljanje sa smart tv-om a da nije skupa
    vidim po ebayu ima ih po 10ak dolara i imaju u sebi touchpad

    moze li neka preporuka ako neko koristi nesto
    i da je kompatibilno sa sony TVom