Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Auu, ti opasno kaskas :)

    Ko ima ea acces ima pravo da odigra 10h BF1, trial ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa tih 10h EA zove BF1 Trial. bhd ispo iz vinkla totalno haha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    100 killova sa M1911 na BF4, i dobije se dog tag nakav, i paint na BF1. Traje do 17og oct.

    Ja uletio na Metro 400% tiketi, i samo ih pistoljem ganjao. Lol u jednoj nabio 48 killova :D
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Prodje 10 sati dok si 2 trepnuo

    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Od snajpera se ne može disat.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima vala na svakoj mapi neki dio za close combat, ne moras bas preko pola pustinje trcat
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znaci nisu snajpere nista nerfali? To mi nije drago.

    'Ebo ti to ako se moras drzati samo jednog dijela mape da nebi te snajperi mogli silovat.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisu, nema bullet dropa skoro nikako idalje... Ja ko budala ciljao 10 metara iznad, nece nista da pogodi. Ono naciljas maltene u lika tacno bez obzira na daljinu
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    K'o na BC1, kad nisi morao se opterecavati sa bullet dropom. To je previse olaksavajuca okolnost za snajperiste. Zato su sad odjednom svi se ufatili snajpat. Jel i dalje snajper pravi ogroman damage na bilo kojoj udaljenosti kao na alfi i beti?
     
  10. somer

    somer Aktivista

    Nerfat će ih 100%

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nije bas da nema bullet drop, ima ga ali je dosta manje izrazen nego na BF4. Kada korigujes daljinu na 300 m, pa vratis na 75 osjeti se promjena u putanji metka. Sniper ne ubija jednim metkom osim ako bas nije precizan pogodak. Doduse sve ovo govorim kada je u pitanju moje iskustvo na xbox

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sniper samo hs 1 shot kill inace napravi veliki damage ne znam tacno mozda 80-90% uostalom ko na bf4. Svakako da je sad recon klasa mnogo jaca jer i ja uberem pokoji kill bez problema a mogu misliti kad bi se stelio ili ovi sto su jaki sa sniperom kako ce mesti sve redom. Igra je dobra odigrao sinoc skoro 2h treba dozirat onih 10h :D ali nije ovo ni izblizu ispeglano cesto zatrza, dosta jos stvari ne stima al ispeglat ce se drajveri igra parchirati a inace fps dobro igra mogu na fhd zategnut sve na max i igrati. Mogu mislit kakva je ovo perverzija na 4k igrati to zna moj drug Sanel koji ovo sad cita i smije se :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na BF4 sto si dalje od mete, pravis manji damage, pa zna biti i ispod 50%. Na BF1 alfi i beti, nema veze odakle si nekog pogadjao dobijao si velik damage. Na pustinjskoj mapi, body shot sa D zastave na lika skroz tamo na onom camp mjestu kod F, i dobijao 75 damage.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Fakat nisam upratio...ne igram cesto u zadnje vrijeme..Ajde sutra cu skinuti brzinski onda igru kad dodjem u 6 kuci pa cemo oko 8ce bacit ako vas ima?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    U
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja imam još jedno 4h :) štedim hahaha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja nisam ni 2h otkuco sve mi zao danas malo zujao red je malo i odigrati ajde na ts :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja u čaršiji

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vec imamo citera i naravno lik igra neometano 2 partije i izadjem.

    Igra je dobra zadovoljan sam graficki puno naprednija od bf4 ali nazalost i puno zahtjevnija hardverski. Pretezno sam igrao sve na ultra, dx 12, na fhd jedino aa off jer ide dosta tecnije. Igrao sam i sa aa ali nije to to iako prikazuje solidan fps igra bas trza previse i nije mi igrivo bas. Tesko mi je sad reci fps jer fraps ne radi uredno al izuzev one mape sa kisom ne znam kako se zove koja je bas zahtjevna ide oko mozda nesto vise od 70+ fps avg na gore pomenutim postavkama. Nadam se da ce to amd ispeglati drajverima i da ce se igra pokrpati da to ide jos bolje jer ovo je sad zasad ocaj. Ram zauzece oko 8gb, vram nesto iznad 3gb, cpu fino papa max 90% i preko ovak prosjek od oka ide 50-80%. Dx12 je bas impresivan i nisam igrao na dx11 mozda par minuta pa cu i to isprobati.
    Bugova ima ali kad se poredi npr. sa bf4 ovo je mnogo bolje za start. Ima dosta da se jos pokrpa popravi prije svega performanse jer recimo graficka mi ima 8gb a zauzece samo 3gb jes da je fhd al mislim da to mora biti bolje. Ne znam ima li kakvih amd drajvera beta za ovo jer imam zadnje official? Kad se smanji detalji tacno duplo bolje igram i brzi sam tako da cu izgleda ovo morati igrati na nekom custom profilu high to ultra bez aa naravno na dx 12 i tako izgleda zaista impresivno. Ona mapa sa kisom bas zahtjevna al kapljice na puski odsjaj i svi ti detalji djeluju bas impresivno. Ima nekakvih frame dropova i povremeno zatrza to se dosta raje zali u chatu vidjet cemo da li ce to ispraviti, mozda je to taj frame pacing sto je Baha spominjao proklet bio dan kad ga je spomenuo :smt005
    Blago onom ko ima gtx 1080 i 4k monitor to je perverzija iako citam ni ona nije dovoljna za konstantnih 60 fps na toj rezoluciji ni izbliza a izgleda ni gtx 1080 ti nece biti dovoljan kako sam upratio. Za single gpu i 4k ove nove igre trebat ce jos jedna generacija najmanje.

    Nakon 5 odigranih sati ocjena 8/10, bila bi i veca da je to bolje optimizirano ali ne sumnjam da ce se to vremenom ispeglati kad su smece od bf4 uspjeli nakon silnih patcheva dovesti u jako dobro stanje vjerujem da ce i ovo.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    perfoverlay.drawfps 1 da prikaze fps
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znam druze al ne radi ni ta komanda mozda pola minute i nestane i ne da mi ga se stalno paliti. I nije bas relevantan da ti izmjeri avg fps ko sto to radi fraps. Uspio sam par puta sa frapsom izvuci avg to je sto mi je najbitnije ali i on zeza nekad snima nekad ne. Mozda se ta komanda moze manuelno ubacit u config al mrsko mi imam jos 5h do kraja triala i u petak izlazi pa cemo se poslije zezat.