Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Super, kod mene je nazalost i dalje problem, razmisljam da ga reklamiram, ali opet male sanse da prodje na reklamaciji.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Možda neki restore da odradis ako već nisi, iz itunesa, inače on sve rješava.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Probao sam klasicni restore, jedino jos preko itunesa probat.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa restore se i radi samo na iTunesu. Ubaci telefon u DFU i stekni na iTunes.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Znam radio sam na ipadu jednom, mislio sam na restore kroz settingse, nista sad nemam nikakav pc pored sebe cim nesto bude pored mene, uraditi cu, vrijedi pokusat.
     
  6. Chem

    Chem Komšija

  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ima li iskustava sa sedmicom ?
    Sutra bih trebao ugovor produziti i sedmica mi je jedan od mogucih pick-ova ali svaki put kad sam je isprobao u trgovini falilo mi je nekako fluidnosti u koristenju.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Razmisli i o pixelu, telefon leti, vjerovatno najfluidniji uređaj do sada.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nema ga u ponudi, a bez ugovora je preskup, kad bi uzimao bez ugovora onda One Plus 3T bi imao najvise smisla.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Lično nisam primijetio neku razliku u performansama između 6s i 7 (igre vrlo rijetko pokrećem), ali u isto vrijeme nisam primijetio ni manjak fluidnosti, kako ti kažeš. Strukturalno, iPhone k'o iPhone, nema tu nekih velikih promjena.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imao 6s, sad sedam, malo bolja kamera, ispravili su onaj bug sa animacijom, sve u svemu kako enis rece iphone ko iphone, ja sam zadovoljan.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam, mozda je do moje percepcije ili mozda ovi izlozbeni primjerci nisu apdejt-ani sa zadnjim patch-evima.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ispravljen je vecinom, ali zapravo nije to bug, novi home button je kriv za to, ako prejako pritisnes, trznut ce, testirao, samo treba adaptacija.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uzeh i ja to cudo jucer.
    Interfejs me strasno nervira, android-ov dropdown i back dugme su mnogo intuitivniji, ovdje back u gornjem lijevom cosku i onaj pullup kojem fali brdo opcija mi pojedose zivce.
    Brz je nema sta ali kad zagusti ocigledno je da sistem "pegla" i polira prebrzo skrolanje i animacije da zadrzi iluziju brzine.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koja boja?

    btw ja jedva cekam osmicu, kazu da ce biti special, i ovaj sam uzeo na realase date, aBd i osmica ce pasti isto.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Standard crna, 32GB.

    Nece oni propustiti priiliku da izbace 7S medjugeneraciju, ipak je to Apple :D
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Heheh, ja sam nacuo da nece biti 7s.
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: RE: Re: Apple iPhone - oficijelna tema

    Meni je fora back na iphoneu samo swipe sa ruba ekrana s lijeva na desno u svakoj aplikaciji tako da nemoras dugme niti stiskati.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Raja da li neko zna da li je u univerzalnom originalna apple oprema? Treba mi USB + ADAPTER, kažu 65km za oboje, 100% original.. čudno mi nešto u apple storu je samo 1 dio 65km?

    Da li neko ima neko iskustvo sa njima u vezi ovog?
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja donji ves ne bi kupio u univerzalnom vise nakon par iskustava.