BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    kod mene ok, kuc, kuc, kuc.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne pamtim duzi downtime. Dva puta zvao ali dzaba.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Živio 3g :)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Evo kod mene trenutno ne radi (u sklopu Moja TV). TV ide uredno
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Ja sad gledam, kad iskopcam kabal iz modema jednako se ponasa. Samo blinka DSL lampica.

    Sluzba za korisnike im je opala skroz. Nekad bi vec u toku razgovora rijesili problem. Sada je to samo "napravili smo nalog, proslijedjeno tehnickoj sluzbi".
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Cekat ces 15 dana da to dodju. :D
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemaju sta dolazit. Samo trebaju na svom kraju upalit nesto. Tako je bilo zadnji put kad sam imao ovaj problem, prije nekoliko godina i tada su problem rijesili vec za samog razgovora.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    probaj mozes li se logovat sa necijim accountom. Meni je iz nekog razloga tako bila zaglavila sifra pa su mi morali promijeniti u neku njihovu, pa sam ja kasnije opet vratio na svoju.
     
  9. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Nisam dugo pratio vijesti u vezi BHt vezano za Internet...ima li kakvih najava za osvježenje paketa za ADSL? Razmišljam da predjem na telemach (na onaj 40/3 paket) jer mi je razlika samo u 2 ili 3km kad uporedim kablovsku i ovaj net10 iz telekoma. Jedino što me drži je da od 2008 možda 4 puta da je pukla veza, ali osim što se brzina povecala prije par godina na 10,ne vidim da su išta osvjezavali.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Sad si mi dao ideju da promijenim svoju sifru. Ulogovao se na portal preko mobitela i promijenio ali sipak, i dalje ne radi...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I ja ga nisam koristio skoro 2 g . Izgleda da nista nisu mjenjali sto se tice brzine i cijena . :lol:
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    BHT nije ulozio ni marke zadnjih 5 godina u infrastrukturu. ADSL je već prošla priča. Ljudi furaju optiku sad.
    Imam info da se u odnosu na 2012 broj broadband korisnika BHT-a uplovio. Da je BHT u strašnim gubitcima. Normalno, sada kada im treba da u sektoru ISP usluge budu najjači, a oni nisu, da bude gore Viber uništi mobilne mreže.
    Znači prestalo je kapati i u Bihnet i u Bh mobile. A hrpa je tamo neradnika zaposlenih.


    A Bht kada bi uduplao brzine, ja mislim da bi im mreža bila u totalnom rasulu.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne mogu uduplati...kao sto kazes,jedva i ovo isporucuju :D
    a eno izgleda da se iza kulisa priprema privatizacija telekoma...otici ce on za male pare strancima,sve zbog debila koji su uspjeli unistiti i najprofitabilniju firmu u drzavi
    nesto sam nacuo da ce telekom ubaciti neke HD kanale valjda u osnovni paket,jer ih telemach tu sisa uveliko ,doduse i u brzini neta isto
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Jup . Ide uskoro strancima . Eno neradnici u frci i panici . :lol:
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako ko i dalje ima problema samo se javite na pm pa da poguramo :smt006
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Imas pm. :)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Kod mene ide sve super na BHT-u, ali ja sam na optici. Ali kod roditelja, otkako sam se odselio stalno prekida. Zovu nekad i po 3-4 puta na dan 1444. Ponekad ih nazovu iz sluzbe, pitaju ima li sad, ali u tom trenutku bude sve ok. Bio sam u subotu kod njih, prekide u pola dana i internet i tv, sve stalo. Ponovo se internet vratio nakon restarta routera, a morao sam i STB restartovati da se vrati TV signal. Problem je sto puca x puta dnevno, router je na spratu, a STB u prizemlju. A pocelo im je ovako prekidat prije 2-3 mjeseca, pa su im izasli na teren i zamijenili paricu, bilo sve ok 10 dana i onda ponovo isti problemi.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo sada problemi sa moja tv...samo pocrni slika i nema nista
    resetujem ruter,resetujem STB...dodje na nekoliko minuta i opet pocrni
    ovo se nije desavalo zadugo...sve je radilo odlicno
    net radi bez problema

    ima li jos neko probleme ,lokacija Gracanica ?
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Haha, sto je radilo, radilo je. Sad cete da vidite sta je BHTelecom. Ima da bude sve losije i losije.
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Evo ja kod punca upravo gledam moja tv i radi sve kako treba, na dva stb-a. Lokacija Luke

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk