The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam lv10, odigrao par ranked. Cekam wipe (krajem maja) pa da ozbiljno igram. Tesko mi se ovako nakaniti.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pa ja igram vecinom da bi mogao nabiti sto veci lvl i dobiti sto vise Keg-ova na pocetku :)

    Za sad ide odlicno, napokon sam usavrsio taktike protiv svih protivnika. Najbitnije je da dobijem dobar start i sve ostalo ide kao podmazano.

    Tu i tamo napravim koji previd pa odigram bezveze i izgubim, ali ako se igra po receptu inace nema problema.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma monstrume moraju nerfati :D
     
  4. vutra

    vutra Komšija

  5. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Malo pravde za jadnog čovjeka.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakvog jadnog čovjeka? Onog što je mislio da ne mogu napraviti uspješnu video igru pa je tražio vreću para odmah a za ostalo ga ne interesuje? :)
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    This
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Closed beta done. Iskreno, malo mije i dosadila do sada :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma eto skoro ko druga igra je s ovim promjenama. Taman da osvjeze malo
     
  11. vutra

    vutra Komšija

     
    lolak likes this.
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nevjerovatna igra, imam preko 70h igranja trenutno, počeo sam je intenzivno igrati prije možda dvije sedmice. Neću još da završavam main quest, toliko stvari ima za istražiti i vidjeti ... Koliko je samo raznolika igra i kakvih prizora ima, od Skellige otoka do Toussaint regije, kako je fluidan gameplay, koliko su raznovrsna granjanja skilla, fantastični side i main questovi. Jedna od najboljih igara ikada, hands down ...
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Definitivno se slažem. Igra je savršena u svakom pogledu, može se igrati mjesecima.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni je najbolja igra ikad. Cini mi se da sam s DLC-ovima nabesao preko 150 sati, da je jos 150 sati, malo je. :)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam igrao kad je izasla, nabio nekih 30ak sati na njoj, i onda pocnem nesto drugo igrat, i skroz je zapostavim. Sad, dosta vremena poslije, i kad bi nastavio taj save, nemam pojma gdje sam stao, ni sa glavnom pricom, ni sa sporednim stvarima koje sam ganjao. A nakanit se krenuti iz pocetka ide tesko. :D
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kreni ispocetka. Isplati se, pogotovo jer su rijesili bugove, ispolirali je, ustabilili FPS itd.
    Edit: Vidjevsi ovaj video gore, podsjeti me kad sam 2007-e u nekom casopisu procitao recenziju za prvog Witchera i onda vracajuci se kuci s fakulteta, nazovem lika iz videoteke da mi sprzi igru... O, kakvo je iznenadjenje to bilo, dan-danas se sjecam tog dana. Eto koliko me je dojmio prvi dio, da ne pricam o trojci. Dvojka je takodje odlicna. Ko nije igrao, citava trilogija je obavezbo stivo, s tim da je gameplay u prvom dijelu arhaican, ali navikne se covjek.
     
    Last edited: Sep 4, 2017
  17. Esh

    Esh HWB

    U igru treba uložiti puno vremena, ali je iskustvo fenomenalno...
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Enise jel' ti ti postaš ili imaš čovjeka zaduženog :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Čujem se sa čovjekom dnevno pa mu kažem šta treba prokomentarisat :)
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hehehehe.

    Znam da je igra fenomenalna, i uzivao sam u njoj, ali nesto sam drugo onda navalio igrat i nikad se ne vrati na W3. Sad ce zima, pa ce bit i vremena za duge RPG.