Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    @hamo pipa

    Šteta sto nece biti nista ranije al taman istice ugovor moje tv sljedece godine pa da se odjavim .

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Uzmi acc od poznanika/rodbine koja nece koristiti EON. Svakako usluga moze ici na 5 uredjaja.
     
  3. black

    black Komšija

    Kod mene Sony W800C ali isto Android 6.0, hoce se pojaviti app na Play Storei za Android TV?

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    @black
    Koliko sam ja shvatio kada pricaju o SMART TV misle da mozes preuzeti app sa store od Samsunga ili Sony, a za android TV bi trebalo biti kao i za svaki android uredjaj, Play Store i pretraga. Jesi pokusao pretraziti "eon united group" na Play Store?
     
  5. Nyxem

    Nyxem Novi član

    U mene samo N1 i SK rade, probao sa dva računa (senior i onaj TV+Net(najjeftiniji)) i na andoroidu i na laptopu i na telemach internetu i na ADSL. Ali očekujem da će biti narednih par dana kako treba.
    I može jedno (glupo) pitanje...zašto treba EON aplikacija za smartTV ako već ima STB? Nemam smartTV pa ne znam prednosti, jedino možda da se uštedi na STBovima

    off:
    nikako ne mogu da se reg na klix forum, baš radi telemach teme hoću, ali nikad mi ne odobre aktivaciju računa, probao sa 2-3 emaila. Zna li ko u čemu je fora? Kontaktirao sam admine ili šta već nudi, ali ništa
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam se dva puta pokusao registrovati na kliks radi telemaha ali bezuspješno. Sto se EON aplikacije tice, pa bas radi toga. Ne treba ti risiver. Ja cu recimo jedan odjaviti ako web verzija bude normalno radila.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    A vidim sada i filmovi on demand, jel se sta placa to ?
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ako ti stoji zelena lampica pored naslova onda je free , a ako pored naslova nema nista , slobodno klikni i vidjet ces u desnom dijelu da pise "Pretplatite se" , to se placa.
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jedan dan kad se nakanim da pogledam Game of Thrones :)


    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Ma pustite klix forum, ovdje je prava raja, malo nas ima, ali probrano. Uz to, imamo i druga Hamu da pomogne sa savjetima na ovoj temi ;)
     
    dams82 likes this.
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Na Klix-u Telemach postoji zvanicno, tete koje rade su fine i uljudne i zele pomoci, nerijetko dobijam od njih slucajeve koje treba rijesiti kod korisnika.
     
  12. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Ja nikako ne mogu da se logujem na eon.tv, stalno mi govori da je pogresna sifra ili mail. Na mojtelemach i d3go.tv se normalno logujem bez problema.
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Dosla mi danas radna kolegica sa istim problemom, umjesto "c" u mailu ukucala "ć" pa provjeri da nije slicna greska :)
     
  14. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Loguje se normalno na mojtelemach.ba sa istim mailom. Mijenjao sam sifru nekoliko puta, ali nece na eon.tv nikako.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija


    Javi se na PP sa brojem ugvora pa da probamo ujutru provjeriti
     
    Gogeta likes this.
  16. dams82

    dams82 Komšija


    Kao da sam ja napisao ovo :) isti slučaj
     
  17. Benq

    Benq Komšija

    Problem su napravili sa ovim registrovanjem novih korisnika , jer je bilo psihijatrijskih slucajeva koji su iznova pravili nove acc-ove i trolali na temi , vrijedjali moderatore , psovali drugim korisnicima..
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako obrišeš kukije browsera onda ti novi login prijavi kao novi uredjaj. Kod brisanja piše da se mjesecno moze obrisati jedan uredjaj a kada ga obrišeš, izadje poruka da se mjesecno mogu obrisati dva uredjaja.

    By the way, https://mojtelemach.ba/ i dalje baguje, radi sporo pa sam nekako uspio obrisati sve uredjaje. Ali i dalje je black screen osim na telefonu. Nisam uspio naci neki kanal da radi pa se nadam da ce ovo srediti tokom sedmice.
     
  19. Benq

    Benq Komšija

    Ja nisam brisao "cookies" ali mi je veceras svejedno prijavio kao novi uredjaj iako jedan te isti Chrome browser koristim , imaju oni ovdje jos dosta posla. I u Pickbox kad udjem , pa npr serija "Moc" , odem na 4. sezonu i pise da nisam pretplacen a npr 3. sezonu mogu pokrenuti normalno.
     
  20. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Ma pratim i jedno i drugo, ali nekad vidim pitanje, koje bi mogao odgovoriti i pomoći kome, ali eto, ne ide prijava nikako