Dual Band WiFi Modem

Discussion in 'Generalna diskusija' started by jessus, Sep 9, 2017.

  1. jessus

    jessus Aktivista

  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Cekaj, tebi je ISP daleko 3km? Mislio sam ja da ti imas svoju opremu na obe strane. Ako ti je ISP toliko daleko, uzmi ono sto ti oni kazu, jer oni najbolje znaju kakvu mrezu imaju i kakvu opremu imaju i s cim ne bi trebalo da bude problema. Osim toga, ovako uvijek mogu reci da je "do tebe". S opremom koju oni preporuce, ne moze biti do tebe.
     
  3. jessus

    jessus Aktivista

    Jeste otprilike 3 km ... Medjutim sad sam evo mjerio sa google mapama, ipak nije puna 3 km , vec blize negdje oko 2.5 km ...
     
  4. jessus

    jessus Aktivista

    Ljudi moze li mi neko reci jesu li ovi iz after.ba uopce pouzdani ??? Kada hocu da napravim narudzbu traze da napravim avansnu uplati?? To je po meni malo apsurdno! Ko u danasnjem vaktu jos unaprijed placa za robu koju jos nije ni vidio ???

    Platit cu im ali samo kada mi stigne na ruke i da vidim sta sam dobio, da mi ne bi kakvu ciglu uvalili umjesto onog sto sam narucio! Ja gluposti majko mila..
     
  5. black

    black Komšija

    Ne brini se provjereni su, ja sam narucivao ali sam platio dostavljacu EuroExpress. Ljudi su ovlasteni distributori za Mikrotik i TP-Link. Samo druze jesi se cuo sa svojim ISP-om, nike to mala razdaljina.

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  6. jessus

    jessus Aktivista

    Nisam se jos cuo.... Mislim i ako ne bude moglo nema veze jer je planiram kod kuce koristit svakako ako ovamo ne bude mogla... :D


    Kako mislis da si placao EuroExpress dostavljacu ? Jel ja njih mogu zamoliti da mi posalju tako preko EuroExpressa i da platim njemu onda direktno kesom ??

    Ovo avansno mi je stvarno prekomplikovano , da ne spominjem koliko bi trebalo dok uplata legne na njihov racun (a svi znamo koliko su ove nase banke azurne, 3-5 dana minimaln)
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    After.ba je provjeren (to je zapravo ISP Wirac iz Gracanice). Ja sam plaćao avansno i nisam imao nikakav problem, a kupovao sam Mikrotik nekoliko puta kod njih (ovlašteni distributer i partner Mikrotika, a organizuju i treninge za Mikrotik OS, nešto kao CISCO akademija).
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    I ja sam od njih uzimao nanostation antene, nazoves ih i pitas da platis po pouzecu.