Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    CDProjekt RED i Naughty Dog - najbolje kompanije u svijetu videoigara. Prave vrhunske igre i ne prave budalama svoje musterije.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Koji je odron ova Elex igra :D . Izgleda isto mod Risena,ako ne i gore. Teksture straight outta 2008 :D . O combatu da ne govorim,gore nesto u zivotu nisam vidio. Sve u svemu,1/10,drago mi je sto sam ju pirato i nisam izvalio 50 evrica.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Još da su takvi prema svim svojim uposlenim valjalo bi :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako mislis na onaj sexual harassment, blago receno sumnjiv lik. Kao izbacili ga tako iz firme, a zadnje dvije godine dijelio tweetove od Naughty Doga, sve pozitivno. Govori bio nezaposlen zbog toga dvije godine, a bio zaposlen. Prije ce biti da je gladan paznje ili nije bas centriran u glavi.

    Sto se tice pravljenja budalom, samo zelim reci da je The Last of Us multiplayer najofirniji pay to win u gamingu. I meni su jedna od najdrazih kompanija, ali ne zaobilazi pohlepa nikog.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    I na to a i na cd project optužbe.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koje CDP optuzbe, to nisam upratio?
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    Govorim o kvaliteti igre i tretmanu kupaca. O odnosima unutar kompanija ne znam. Multiplayer ne igram, pa i o tom ti ne bih znao reci. Inace, W3 i TLoU - dvije mi omiljene igre.
     
  9. xman

    xman Komšija

    Niske plate npr,ali to je jedino sto meni nije ok. Ostalo su gluposti koje postoje u ama bas svakoj firmi na planeti. Uposlenici misle da znaju bolje od menadzmenta menadzment i moraju "puno raditi",jest da priznaju da su igre studija vrhunske i da se consumeri tretiraju kao zlato,ali eto,ne pase im stosta.




     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za niske plate je vrlo vjerovatno, a isto tako i za neplaceni, prekovremeni rad. Tako je u citavoj gaming industriji i moze im se jer ce ljudi svasta trpiti da rade na igrama.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da je njima loše, ne bi se oni trudili i pravili ovako dobre igre.. realno.
     
  12. lolak

    lolak Aktivista

    Mislim da je ovo suplja.. CDP ima sa Gogom oko 500 ljudi i sigurno je da nisu plate iste u Americi i Poljskoj.

    Kome je plata mala, moze traziti drugi posao. Jedino s cim teoretski mogu biti nezadovljni su bonusi, tipa podjela prihoda na osnovu prodaje igara..
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ko zna sta su obecavali, a sta ispunjavali.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Esh

    Esh HWB

  16. Haker

    Haker Veteran foruma

  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    ^Horizon: Zero Dawn
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imam samo PC
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li ima narodna verzija gears of war 4?
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koliko ja znam, ne.