Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vrijedi...p9 lite 2017 verzija je za te pare...to je odlicna ponuda,jer je godinu mladji telefon
    brat ima p9 lite i generalno je zadovoljan,p10 lite moze biti samo bolji
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    P9 lite 2017 i P10 lite su praktično isti telefoni.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Vrijedi jasta, i ja bih ga sebi uzeo za te pare :D
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Super, hvala na preporukama. Pocasticu se vjerovatno poslije Nove godine, jer im akcija traje do 31.1.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dobri su ti novi Huawejci :D

    NEgo kakva ce tu bit garancija? Gledam u Univerzalnom je taj telefon 410km. Znaci nije sad cijena neki bum. JEdino ako je garancija neka super validna onda je to i super ponuda.
     
  6. becke

    becke Aktivista

    Garanciju daje distributer na dvije godine. Citao sam sat vremena uslove kupovine da ne bih kupio nesto bez garancije. :D
    Bukvalno se naruci telefon preko stranice banke sa nekim kodom koji dobiju svi koji imaju racun tamo i plati se kuriru prilikom isporuke. Moze cak i na rate bez kamata, ali samo za korisnike kreditnih kartica.
    Inace, u pitanju je UniCredit banka, ali u Ceskoj. :)
     
  7. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Ima li ko Honor 9? Da malo opise utiske. Hocu suprugu da obradujem za godisnjicu braka :D
    Unaprijed hvala.
     
    zoi likes this.
  8. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Moze li neko preporuciti neki android telefon do 50-100KM. Sluzice samo da primim poziv par puta mjesecno.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa što će ti onda smart phone?
     
    AhmeT likes this.
  10. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    eventualno da mogu instalirati viber ili whatsapp ukoliko neko posalje poruku preko tih aplikacija
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa nema ti se sta preporucivati za te pare...uzmi prvo na sto naletis ,samo gledaj da je android noviji,zbog podrske aplikacijama
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Da, tesko je sta predloziti u ovom cjenovnom rangu.

    Ako ce koristiti duze vrijeme, onda mozda bolje radi baterije ici na nesto novo, ima recimi Lenovo Moto C, ali taj telefon je oko 150KM na piku, ispod toga su oni leago, dodzi i slicni.

    A sto se polovnih tice, Nexus 4 mi pada na pamet, mada je on poprilicno star telefon ali gura i dalje.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. mirseth

    mirseth Aktivista

    S4 mini polovan.

    Sent from my LG-H500 using Tapatalk
     
  14. efo

    efo Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  15. n3r0n

    n3r0n Novi član

    Jedino ako ces iz Kine narucivati, ili kod nas uzeti neki polovni
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Posto mi je mobilni development u opisu posla, mislim da je ok da imam koliko toliko up to date telefon.
    Troumim se izmedju ova tri telefona, pa bih volio cuti neka misljenja sta bi od ovoga bio najbolji izbor.
    Note 8, S8 Plus ili V30(+)
    Uzima se u nekoj od ovih lokalnih radnji. Note 8 mi je interesantan, jer je unikatan zbog s pena, a ima i dual kameru, s8+ ima malo bolju bateriju, dok V30 ima taj (bes)korisni dodatak zvani FM radio koji mi vec pomalo nedostaje i cini mi se malo bolju audio reprodukciju prema ovim nekim reviewovima koje sam citao. Cini mi se da niti jedan od njih nema stereo speakere, ali nije bitno previse. Jedino sto sva tri imaju slabiju bateriju od mog trenutnog S7 Edge.
    Eto barem da izbacim jednog iz utrke :D
     
  17. efo

    efo Komšija

    Ma Note 8. Ja imam peticu i presretan :D
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    I meni je Note 8 interesantniji od ostala dva. V30 izbacujem iz opcije, dakle, S8/S8+ ili Note 8, tek u aprilu planiram uzeti, dotad cu se valjda odluciti :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa što ne bi onda s9, ista im je cijena.
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker