Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Kao glavni adut digitalnih igara u odnosu na fizicke na medijima se navodi vecinom povoljnija cijena, mada kad pogledam to i nije uvijek pravilo.

    Ne znam gdje ovi preprodavaci po piku nabavljaju igre i jos na tome imaju zarade, ali dosta toga nude povoljno, cak i povoljnije nego su digitalne verzije pa i ne vidim bas koliko je pametno uzimat u tom obliku, ovu fizicku bar lako prodas dalje kad dosadi.

    Recimo GT Sport koliko sam zapamtio je 59.99$ na PSNu dok na fizickom mediju ima po 65-70km. Driveclub 30-40km.. itd..
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Digitalno je povoljnije na sniženjima i kad uzimaš po pola s nekim, inače i nije.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    GT Sport bio 20$ do neki dan... Driveclub bide po 5-10$ dolara.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nova neotpakovana verzija igre je digitalno uvijek povoljnija od fizickog medija. Po OLXu je vecinom povoljnije ako je polovno, zapakovani originalni su u prosjeku 5-10% skuplji od digitalnog formata preko sumnjivih stranica.
    Ja jos nisam imao slucaj da mi kljuc neoficijelne stranice bude blokiran od strane izdavaca ili davaoca usluga (citaj PSN, XLive, Steam, Origin i sl.).

    Bude oprezan kod polovnih fizickih formata u vecini slucajeva dodatni bonus sadrzaji su u obliku kljuca koji je prethodni vlasnik iskoristio na svom accountu i ne moze ga vise prenijeti na drugi account tako da kupujes samo osnovnu igru bez dodatnih sadrzaja.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Forza 7 Xbox/Win10 key 35 eura na amazon.de
     
  6. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kupljeno, hvala @XTRage
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja sam je uzeo veceras konacno pa da sad preko praznika malo odigram.
    Mislio na launchu ali demo je bio tehnicki ocajan, valjda su je barem malo ispeglali.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vala nije neka sreca sto se ispravnosti tice. Ja kuburim pravo. Malo malo na loadingu zaglavi i blokira komplet komp da se mora restartovat. Par puta i bsod. Pa onda neko cudno koristenje resursa. Cesto zaboravi dvije jezgre upotrebiti a dvije zakuca u 100%. Cim malo po setupu auta hodas odmah ram usage ode u tacku. Mada sam se ja malo po malo uhodao kako da je koristim da me ne zeza al sve u svemu tanko. Pravi onaj nedovrseni M$ proizvod.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  9. irhadkul

    irhadkul Komšija

    @dino73n ne prepadaj bolan :) Koju konfu imas?
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam ciljao kakav Xbox bundle za black friday da odigram to i jos par stvari ali bas je ponuda bila meh.
    Ako naleti kakav jeftin One S mozda uzmem, vrijedi mi ovaj kod i za konzolu.
    Na demu sam vec imao takve probleme koje opisujes.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Konfa je ok. i5 3570k 16gb ddr3 rama gtx1050ti orgigi win10 pro

    Performanse nisu problem. Na Ultra imam od 70 do 90fps a na dynamic 120 do 150 al tako ima tih musica puno.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Steam Winter Sale
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Treba se pocastiti kojom igrom na Steam-u. Citavu godinu stedim za ovaj Winter Sale :D
     
    Esh likes this.
  14. lolak

    lolak Aktivista

  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Unravel ko Titanfall 2 o_O
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

  17. lolak

    lolak Aktivista

    U pravu si, ovo su americke cijene, do mene je..
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    EA Access za Xbox One 19,99€ na amazon.de
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam je li isteklo ali ne napisah ranije, Civ6 sa dva DLC-a 12$
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da priupitam ovdje
    imam problem sa originom i na desktopu i na laptopu
    kada hocu neku igru da downloadujem,izbacuje mi ovu gresku kao na slici
    sta bi mogao biti problem a desavao mi se i neki dan,gdje sam jedva uspio skinuti igru
    [​IMG]