Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja zna li neko neku stranicu gdje imaju povoljne PS3 igre, moze i digitalni oblik a mogu i polovni blu ray.

    Ili je to cjenovno sve kao ja piku kod nas.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ebay.
     
    Eldorado likes this.
  3. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Kad ste vec spomenuli witcher wild hunt, jel se mogu iskoristiti opet oni dlc sto dodju uz igru ako uzmem polovnu na disku? Pise na kutiji da dodje 16dlc uz nju jer game of the year edition je, kako ide to, jel samo za jedan acount ili?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je GotY izdanje, onda mislim da se taj dodatni DLC sadržaj nalazi na samom disku.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    U suštini su ti tu bitne samo ekspanzije za igru, ostali DLC-evi su ionako besplatni da ih skineš kupio GotY verziju ili ne.
     
  6. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Ahaa, kontam, to mi je bitno, ako je na disku super.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Gdje su najbolje ponude/cijene disk PS4 igara, a gdje digital osim PSN i Amazon ?
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

    Za diskove sa dostavom ovdje shopto.net.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li si ti naručivao odavdje? Koliko iznosi poštarina i datum isporuke?

    edit1: 54 funte dostava.. lol

    edit2: bezveze si post obrisao, ispade pričam sam sa sobom..
     
    Last edited: Jan 14, 2018
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko je to skontao kako se brise post?:D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    To samo iskusniji clanovi znaju :D
     
  12. gilla

    gilla Aktivista

    Obicna dostava je 2 funte, imas u korpici prilikom placanja da biras.
     
  13. lolak

    lolak Aktivista

    Royal mail je 4-5 funti dostava..
     
  14. gilla

    gilla Aktivista

    Preko ebaya je dostava 4,5 a preko stranice je 3 funte (doduse zamjenio sam sa zavvijem kod kojeg je 2). Tracked je 6 funti na shoptu. Game je najpovoljniji ako uzimate 2 ili 3 naslova, ista je postarina od oko 2,80 i sve skupa zapakuju i posalju.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ljudi,treba mi informacija od vas sto imate konzole i razumijete se u PS4
    zanima me koja je realna cijena sada za kupiti/prodati ps4 500GB,jedan dzojstik, bez igre a isto me zanima i koliko cijenu dize ako je sa igrom,nekom od popularnih,bubam fifa,socer,far cry ?
    znaci zanima me cijena po kojoj se moze prodati recimo ?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Fudbal i GTA ti dižu cijenu prilično, naravno fudbal ako je aktualni. Zavisi koju verziju prodaješ i ima li garancije. Od 350 KM pa ma gore. Sa GTA V recimo minimalno 400 KM ako imaš slim verziju. Opet ti sve zavisi koliko brzo hoćeš da prodaš. Možeš i više izvući ako ti se ne žuri i ne smeta ti da dobiješ tonu nekih lijevih ponuda za zamjenu i slično.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    znaci od 350 KM pa na vise
    imam neku semu ali u ovom trenutku ne znam detalje o modelu ali cisto me zanimalo po kojoj se cijeni moze brzo prodati
    znaci ispod 400 KM i moze brzo a zavisno od igrice,moze se bolja cijena izvuci
    hvala na infu
    a sto se tice igrica izvana,ja ne vidim nigdje listu igrica za ps4 na stranici shopto.net,koju je gore neko spomenuo
    moze li neko ubaciti link
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam viđao ponuda odu za dan doslovno, a neke su se vukle i po dvije sedmice i nisu se prodale. Zavisi od dosta faktora. Uzmi u obzir da sad ima Slim verzija novih po 450 KM, ovi što su uzimali u Mtelu i Eronetu na rate pa preprodaju.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma znam da prodaja nema nista odredjeno i da se nesto moze prodati ili ne prodati
    ali me zanimala neka okvirna cijena,jer ja ne pratim PS i nisam nikada imao ni jednu konzolu
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imho manje od 300KM ako su modeli 1000 i 1100.
    320-350KM ako je model 1200. Neki dan vidim polovan Slim sa kutijom za 360, ne znam jel' otiš'o.