Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tnx za info ,moram vidjeti koji su modeli
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Teško da se te cijene mogu naći kod iole pristojnih i povjerljivih likova. Možda da izleti ako se nekome žuri i slično.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baš gledam, ja kada sam tražio sve bilo puno skuplje. Više mi se isplatilo novo kupiti.
     
  4. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Imao sam obicnu verziju horizon zero dawna ali mogu nabaviti horizon zero dawn complete edition jer ima i frozen wilds dlc, ali gledam na njihovoj stranici da je save game kompatibilan samo ako je isti region igra, kod mene pise CUSA 01021, a na ovoj drugoj CUSA 10211, jel isto to, jesu li bitni i brojevi?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene za Witcher 3 nije moglo. Ista regija, ali obicna verzija igre i GOTY. Prvo igrao na obicnoj i mislio nastaviti na GOTY jer imaju DLC, ali ne moze isti save.
     
  6. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Citao sam da witcher 3 ne moze, ali netko je slao upit za to za save i ovo je odgovor: Only if you buy the Complete Edition from the same region as your base game. Kind regards, Guerrilla Community Team
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš i na redditu tema o tome pa potraži, eventualno postavi tamo pitanje pa nam prenesi iskustva.
     
  8. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Evo moja kombinacija na srecu radi, provjereno, a tako je navedeno i na njihovoj stranici. Evo sta pise jer mozda nekome jos zatreba info.

    Save games from Horizon Zero Dawn are compatible with Horizon Zero Dawn: Complete Edition, but only if both games are from the same region.

    Below is a list of title IDs for the standard edition of Horizon Zero Dawn and the corresponding compatible title ID for Horizon Zero Dawn: Complete Edition, broken down by region.

    Europe:

    • Standard Edition: CUSA01021 > Complete Edition: CUSA10211
    • Standard Edition: CUSA07319 > Complete Edition: CUSA10212
    • Standard Edition: CUSA07320 > Complete Edition: CUSA10213
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Novi God of War dolazi 20. aprila.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

  11. zoi

    zoi Veteran foruma

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako ti to napisa, kao da su svaki dan problemi haha Ni ne sjecam se kad je bilo nekih problema.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad igraš na Nintentu i PC-u :p
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobro rece Pelikan, ne sjecam se zadnji put kad je bilo problema sa PSN.

    A i ovi problemi danas sto su bili moglo je se igrat online bez problema, ja sa rajom Warframe igrao svo vrijeme. Ono sto je stekalo je da nisi mogao frend listu otvoriti i napraviti parti, ali svaka igra ima in game voip pa nema frke.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  16. Sena

    Sena Veteran foruma

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja mislim da kabal koji dodje uz ps4 pro nije 2.0, nego 1.4, ili se varam? A za 4K je potreban 2.0?
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobiješ odgovarajući kabal uz PS4 Pro. Možeš ti kupiti i ovaj ako hoćeš, nije skup, pa ako ti ne bude trebao prodaj ovdje.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ako dodje (nisam jos ni otpakovao pro, pa neam pojma koji dodje) odgovarajuci nemam potrebe uzimat. Ja kontao da treba jer mi jaran rece da treba. Ocigledno me trolo. Lol
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Trolao te, dodje 1000%.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk