Savjeti oko kupovine automobila u BIH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Dec 21, 2010.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Slazem se i ja s kolegom i ja da imam para za novo cini mi se radije bi uzeo auto staro godinu i ustedio bruku para :D
    Uglavnom heroic slatke muke :D

    Sto se tice ovih sto paraju auto:

     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Uzmi opela, od VW koncerna će te boliti glava stalno, najviše zbog krađe!
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam uzeo staro godinu i 3-4 mjeseca, sa 40k na satu, bilo jeftinije 35% od novog. Taj model je bio i aktuelni. Tako da se nadam da nisam sad kroz 2.5 godine puno izgubio, valjda nije jos trecina otisla :D
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

  5. selvin

    selvin Moderator

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ljepsi 5 puta od tih svih gore navedenih:D
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ima jaran Passata 2013. Na 16 tockovima a dok mi nije rekao ja bi se smio zakleti da su bar 17ke. Zavisi puno od profila gume.
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Meni se obicno svidjaju auta "sa slike", i onda kad vidis sta dobijes u pocetnom paketu place ti se, ni nalik na ono iz kataloga.
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    ev gledam u brckogasu zuti golf 7 150ps higline ima opreme dosta 57 ide to na 52 ili 3 bez problema auto ima stvarno solidno opreme od grijanja sjedista, volana, leanasist, front assit digitalnu instrument tablu parkign naprijed nazad, navigacija itd itd
    narocito ako mases kesom a nije u pitanju neka zamjena, auto dostupno odmah i nevidim neku mahanu u opremi ;)

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ali je zuti:D
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    zaboravih ti napisati auto je 2017 pa na to izvuci koju hiljadu, realno sjedi probaj kad vidis onu digitalnu instrument tablu i multimedi prezalices ostalo sto ti fali a ne fali puno od ostalih stvari bar meni ovako na prvu...

    Sent from my NOTE 8 using Tapatalk
     
  12. selvin

    selvin Moderator

  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Jesi li mozda gledao Suzuki Vitaru? Ima 1.4 turbo benzinac sto vjerujem da bi odgovaralo. Za cijenu Golfa se moze uzeti pravo dobra oprema i AllGrip pogon
    Npr. https://www.olx.ba/r/22408571/862073
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i mene to odbija od pasata...
    generalno sva vw vozila skoro pa da ne donose nikakve vizuelne promjene iz generacije u generaciju
    evo ovaj pasat uopste ne izgleda kao da je iz 2017. dizajn
    golf takodjer...tek sedmica malo promijenila dizajn unutrasnjosti a i to nije nista drasticno
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Zuti je vrh :D ona boja je najbolja stvar, poslije Arteona, koju imaju u VW-u.
     
  16. Almir

    Almir Komšija

    kad kaže žuti mene odamah asocira na onu taxi boju, no međutim ona žuta je stvarno nešto posebno, na arteonu je stvarno lijepa...

    boja je subjektivna, čak misim da je ova žuta u domenu specijalne boje što se ovako dodatno masno plaća :)
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  18. heroic

    heroic Komšija

    Slazem se da je subjektivno, kao i komplet izgled, neki ljudi vole onaj njemacki "dosadni"-zategnuti-opasni stil, neko voli lude talijane i francuze. Ja iskreno volim kad je auto/proizvod malo neobican, ne sad bas Fiat Multipla :D

    Sto se tice boja, VW zuta mi je super, ali posto sam fan crvene, ubjedljivo najbolja su mi Mazda soul red i Renault flame red.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sta fali novom meganeu :)
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Nista, to mi je prvi izbor i referentno auto za poredjenje sa drugim :D