Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    KZ1 nije čemu, ali su 2 i 3 odlične SP igre. Ima mnogo više precjenjenijih igara u zadnjih 15 godina.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Souls igre ili volis ili ne volis, nema tu izmedju, a ja uzivam u njima, samo da malo formulu promijene ubuduce. A sto se Killzone igara tice, mozda meni nije leglo, ali nisam igrao genericniji shooter, a da je pokupio ocjene kao KZ2. Mozda Halo u svoje vrijeme koji je bio popularan jedino jer je bio prva igra za mnoge nove gamere. Sjecam se onog originalnog Killzone na PS2, u nekim dijelovima nije ni 5FPS imao. Ovaj na PS4 ima potencijala sa novim mehanikama tipa zipline, robot onaj itd, ali su leveli lose uradjeni, tj konfuzni su.
    Volio bih remake MGS2/MGS3, kao sto je SotC uradjen, sa potpuno novim assetima i MGS5 kontrolama. Ili mozda Chrono Cross, ali to bi zajebali 99%. Onda Soul Reaver, neki Suikoden, Dark Cloud, ima kandidata.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Halo je i dan danas kvalitetna igra, daleko od precijenjene.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Knack i Rime na PSPLUS za februar.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Konačno, predugo se čekalo na Knack. :D
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Taj serijal ne vole samo oni kojima je igra preteska. A zapravo nije serijal tezak nego su tehnike borbe zahtjevne i igra te uci kako da se boris i dize tvoj nivo spremnosti do toga da jednostavno lakse protivnike savladavas mehanicki. A tada mozes da vidis sve ljepote lore i svega drugog.
    Jbg. ja nisam nista boljd u zivotu igrao od ovog svega sto pravi From Software.
    Zbog njih i jesam uzeo PS4 da bi igrao Bloodborne :)
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima li naznaka za bloodborn 2?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Izasao je teaser.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tehnika borbe dodge roll hit rehash...a u bloodborne kretanje lika ko u Uncharted 1 :D
     
    Last edited: Jan 31, 2018
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa eto, samim time sto rece vidi se da nisi presao vise od dva Bonfire-a.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni licno Bloodborne je remek dijelo. Preko 400 sati imam u njoj. Ginulo se nemilice dok se nije pokupilo sta je sta, jer je souls bio daleko iza mene, pa se pozaboravljalo. I dan danas mi je cejf uci otici kod vrata bosova i postavit znak za pomoc drugim igracima koji je trebaju. Sam sam je presao 4-5. 3 puta se igralo za teofej, jer nisam htjeo da chizam endinge. Jos 3-4 puta sam jos sa dvojicom kolega prelazio, jer im je to bio introduction u souls igre, i sad im je to jedna od najdrazih igrica.

    GoW i SoC najvjerovatnije obje pre order. GoW sigurno. :)

    Knack i Rime, extra. Nemam ni jednu, a odavno sam htjeo probati Knack, ali mi se nisu davale pare. :D
     
  12. lolak

    lolak Aktivista

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Čitam po redditu i par foruma, izgleda da će izaći u Q3 sypro trilogy remake.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne vjerujem da ce biti remake na fazon shadow of the colossus, prije će biti neki remaster kao crash bandicoot, s tim da će Sony imati godinu dana ekskluzivno a kasnije i ostali. Zar nije Sony vlasnik ovih IP? Čudno da ikone playstationa sad idu i na druge konzole.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa i crash je remake
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije vlasnik odavno i Spyro je vec 17 godina na drugim konzolama :D A kakva je razlika izmedju SotC i Crash, obje su potpuno nanovo napravljene?
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislio sam da je na manjem nivou, do mene je. Očito sam slabo informisan po tom pitanju :oops:
    Evo vidim i zašto sam tako pomislio - jer na jednom sajtu piše da rade remaster a ne remake. Helem nejse, kad najave znat će se detaljnije.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vjerovatno jer i developeri mijesaju termine remaster/remake :D
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko često bude PS Plus na onoj akciji za 40 dolara? U naredna dva tri mjeseca bih trebao produžiti pretplatu ali mi se ne daje 50-60 dolara.

    BTW. navodno će sljedeći mjesec biti najbolji od kako se daju igre po riječima nekog lika iz Sonya. Drugi reče da će dati platformer i RPG tako da pretpostavljam da ide Ratchet and Clank i Bloodborne, ako su te glasine tačne.
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Koliko sam upratio, PS+ bude 40$ za Crni petak i novogodisnje praznike.