BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Ne možeš vraćati polovan mobitel nazad. Koliko znam možeš uzeti još jedan mobitel na rate, ali bez popusta. Ako si platio 3/4 možeš ostatak isplatiti pa ponovo uzeti na rate s popustom...

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    OK hvala, stalno citam u drugim zemljama da tako rade "trade in" pa reko da provjerim...
     
    dams82 likes this.
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    znam da je MESC/MOBIS to htio da pokrene, prvo sa Eronetom... ali ne znam dokle su sa time...
     
  4. dennyell

    dennyell Novi član

    Pozdrav,

    Zna li neko ima li kakvih najava za poboljšanje ičega u paketima moje TV :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ja sam ovo htio pitati. Obicno promjene budu u januaru ili martu. Sad su se svi usutili ccccc

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  6. dennyell

    dennyell Novi član

    Možda je zatišje pred buru :D
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da, pred izbore strankama uvijek fali para hahaha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  8. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Mogu nam jedino limit uvesti
     
    dennyell and Aladdin like this.
  9. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    :D

    Limit, pokoju Web kameru i eventualno neki lokalni kanal kojeg ne gledaju ni vlasnici.
     
    dennyell likes this.
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Imal neki dobar TV u ponudi BHT?
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koja veličina i koliko para? Za 50" imaš Samsung 50MU6172 a za 55" Sony 55XE7005. Cijene pristojne kao i ovamo u radnjama a ako potpiše ugovor na dvije godine dobiješ nekih 250-350 KM popusta.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I tek onda s tim "popustom" dođeš na cijenu kao u radnjama :)
     
  13. zdici

    zdici Aktivista

    hoce li novi paketi ove godine za ADSL/VDSL ? nikakvih novosti jos ?
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Rekli smo vec da je izborna godina, tako da... :) A zar ti ono nisi prezadovoljan sa TXTV?

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne vidim potrebu za širenjem takvih dezinformacija? 55XE7005 je skuplji čitavih 60 KM nego u drugim radnjama. 50MU6172 50-100 KM.
     
  16. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    U paketu moja tv phone dobijes ovo:

    • usluga pristupa internetu putem fiksne mreže uz pristupnu brzinu 512/128 kbps
    Posto imam jedan taj paket, kako dobijem pristup internetu? Zna li neko nesto vise?

    http://www.mojatv.ba/phone-paket.html
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Plus sto dobijes mogucnost placanje na rate za istu cijenu. Prije koji mjesec smo bas diskutovali za 50MU6172 koji je bio jeftiniji u BHTelecomu nego u bilo kojoj radnji i svercerskoj radnji.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam zaboravio napomenuti još jednu bitnu stvar koja ide kao kontra argument ovom tipičnom hejtanju - Ja sam cijenu u BHT poredio sa onom za keš u radnjama. Ustvari, u radnjama na rate plaćaš dodatnih 10%, tako da ispadne osnovna cijena skuplja po 100 KM i više u radnjama nego u telekomu. Bitno je kod nas hejtat samo da se hejta, nema veze što nema osnove za to :)
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nazoveš sa broja telefona od tog paketa na 1444 i tražiš aktivaciju, ili na šalteru tražiš aktivaciju.
     
    ljiljan likes this.
  20. chenta

    chenta Aktivista

    Jedno pitanje u vezi moja tv internet+tv paketa, trebam da se prebacim sa netflat20 paketa na mojatv paket sa brzinom 30mbs i nesto manjim racunom, pa me samo zanima je li stabilnost interneta ista kao na netflat.. Do sada mi je net bio super stabilan pa eto to me samo zanima..