MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav mismatch..

    [​IMG]
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koje je ovo krvoproliće bilo :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam gdje sta kada ..jaran mi poslao:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Na ovoj drugoj izgleda kao da mu je 50, a ne 40. Tek vidim kolika je enigma Yoel, zar može onako čovjek izgledati sa 40 godina a proći čist na testovima :S
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma


    Meni djeluje prilicno isto u odnosu na prošlu godinu. Mada je najbolje izgledao protiv hunta, poslje je ispuhao.

    Svejedno, jasno je da je pun steroida k'o šipak, i šta se desi kada nisi na njima.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Romero fulao vagu.

    Dana White, via text, on UFC 221: "Romero took this fight on short notice when Whittaker fell out and he didn’t get a full camp. I appreciate him stepping up and taking the fight. If wins he doesn’t get the belt, if Rockhold wins he’s the interim champ"
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep. Preporuka.

     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odlično, ovo sam propustio.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Loš rockhold, ni slika ni prilika nekadašnjeg.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dobar je bio, sve do knock outa. Odbrana mu je generalno vrlo tanka i poprilično je hittable.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako par low kickova i prednjih direkta se podrazumjeva kao dobar. Totalno pasivan, niti jedna kombinacija i par uvezanih udaraca. Samo je pitanje bilo kada će neka bomba proći i uspavati ga.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Luke je protiv David Branch bio skroz uspavan. Spor. Nisam uopste ocekivao da ce uzeti Romera. Ocito ga je pauza od godine i 3 mjeseca kostala. Kao da je ispao iz fazona.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Promjenio je tim, pauza, i eto ga.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kao da niste nikad gledali Rockhold-a, a ni Romera.
    Ovo je sasvim ocekivan ishod, jedini drugaciji je mogao biti da Romero nije mogao disati nakon 2 minute zbog teskog weight-cuta.
    Isti bi bio i da se desila borba bilo kad unazad 5 godina.

    Rockhold je strasan grappler (tranzicije, submission-i, top control, gnp), odlican body-kicker, ofanzivno solidan puncher ali defanzivno poprilicno los za ovaj nivo (glava gore, ruke dole).
    Jos mu je brada vrlo upitna (s toga i cesto panicno bjezanje cim sjede udarac u glavu).
    Ni takedowni mu nisu nesto, a onda na drugoj strani imas olimpijskog hrvaca i freak-a koji skida glave jednim udarcem i onda te jos poljubi, haha :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma rockhold je arogantna šupcina. Jest da je bio na planetu Marsu, ali lik ga grli i ljubi on se ponaša kao zadnji papak.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Ocito je mislio da ce se Romero umoriti... A jeste arogantan lik nevidjeno "ja cu ovo,ja cu ono"...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    UFC 220 prodao 350K PPV. Pa 221 ce biti ispod 100K.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    CM Punk is favored over Floyd Mayweather

    [​IMG]

    Veceras je Bellator. Nastavk turnira:

    [​IMG]
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Gušenje na nogama. Ekstra:

    Ilir Latifi def. Ovince Saint Preux

    [​IMG]