MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    hajp hajp

     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo samo vidim da može otići u jednom smjeru - Khabib ga baca na pod i tu ga drži. Na stranu Tonyevu ground igru sa leđa i sl, ali Khabib je apsolutni world class grappler, ne bi se bojao na Werduma imati na tlu, a kamoli Tonia.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja bih volio da ga Tony nalupa na nogama, inače obojica su mi podjednako mrski.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Joj Haker je uvijek teska musterija :D
    Meni su obojica super, Tony lud ko struja, Khabib isto lud tempo drzi, strasan matchup, mimo DC/Jones tesko da mozes danas napraviti bolji.
     
    donjapa likes this.
  5. xman

    xman Komšija



    Tony jeste underdog al ne bi iznenadilo da dobije. Ima kardio da izdrzi Khabibov pritisak i da izvede neki ludi submission.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Colby Covington vs. Rafael dos Anjos set for interim title at UFC 224
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Dana White: Demetrious Johnson vs. T.J. Dillashaw isn’t happening
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nikad ih više ne treba zakazati da se bore, toliko build up-a i opet sjebu ... Svejedno, Max je fenomenalan borac, bit će itekako zanimljiva i ova borba.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pull out Tony, ako nije aprilili.... Mada, i max vs khabib je odlicna, samo je pitanje koliko je max zapravo spreman...
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo sam konto da se neko ne povrijedi. Navodno u studiju povredio koljeno :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Max je prije deset-petnaest dana cekao odluku doktora da li ide na operaciju i kakve ce terapije koristiti za lijecenje. A sada se bori protiv Khabiba. Ne znam kako njega ubaciše u cijelu pricu. Zbog ovoga i Ortega mora cekati novu priliku za championship borbu. A pitanje je kako ce se Khabib spustiti na 145. Cirkus.

    Conor i dalje 155 šampion.. ahhaha
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa zar nije ovo 155 borba.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Jeste. Do mene je. Ipak ce biti oficijalna 155 titula. Tony ispada iz igre kao i Conor dok Max ostajue 145 šampion.

    To je vec nesto. I dalje ostaje Maxova povreda. Tamam i da je zaliječena, nije trenirao. Pogotovo ne za klasu više.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam koliko je spreman, svakako navijam za Maxa. OD trenutinih boraca u nižim kategorijama daleko mi najdraži borac.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Navodno Max ima jos mjesec dana doktorske suspenzije. Samo da ga Khabib ne rastavi na proste faktore. Inace je pravo cool lik.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Cool je al Tony je Tony, najludji borac. Steta,bas sam bio nahajpan jer je Tony mogao dobiti Khabiba nekim zecom iz sesira dok ce Max vjerovatno proci ko Barbosa.
    Khabib je ok lik al ne volim ga gledat,smori me.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Iganua mu treba dati :D[​IMG]
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Znaci lik uzimao nedozvoljena sredstva i ovi ga opet vratili u ring, hunt ce da poludi