Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Resident Evil je predobar u VR na PS4.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kažu isto da je Superhot genijalan u VR-u.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Sve je to ok, ali nisu sistem selleri. Nije stvar radi koje ćeš kupiti VR
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Možda pretjerujem, ali mi je trenutno VR nešto kao 3D na televizoru.. Probaš jednom, dva puta i nek stoji, čeka se "pravi naslov" itd.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako rekoh, da je 200€ sa kamerom kupio bih ga i bez tih 'system sellera', pogotovo što se može natjerati da radi na PC-u. A 'pravi naslov' je update-ovan jučer u vidu Wipeout-a.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da je i izašla, sve dok imaš dvije tri igre koje dobro koriste vr ništa od toga. Kada bude dio svake igre jedino tada može pšravdati cijenu. RE7 bi bio fora odigrati i to je to.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imam 20% popust kod za US PSN koji vrijedi jos danas (30ti). Ako neko hoce samo nek kaze. Kod vrijedi za sve na storu, i stack se i na vec snizene cijene.

    Jos jedan dobar PS plus mjesec stize: Mad Max (underrated igra) i Trackmania ce biti za April.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šteta što se taj kod ne može iskoristiti da se kupi psplus.
     
  10. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Da li postoji ikakva mogucnost da se ps4 kontroler poveze na neki drugi nacin na konzolu osim onog originalnog BT nacina? Preko nekog dodatnog bt modula na usb ili ima li neki zamjenski kontroler na kabal?

    Problem je sto je burazu konzola zavrsila na podu i udarila se bas u taj cosak gdje je bt chip i ostetio se cip, i sad sve radi, ali kontroler ne. Ima li tu ikakvog spasa?
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja nisam znao da ne moze, pa uletio evo da testiram. U opste ne daju da prebacis pretplatu u cart, gdje dodajes kod, nego odmah kupujes iz ponude.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako je V2 kontroler onda može preko USB kabla, dok V1 koriste samo BT konekciju čak i kada su spojeni USB kablom. Dakle, neka nabavi nove kontrolere :)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je nova revizija kontrolera (ona na kojoj je svjetlo vidljivo i sa gornje strane na touchpad-u), onda se može povezati usb kablom. Dobiješ čak niži input lag u igrama.
     
  14. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Slim je konzola, ima jedan v2, a ja bas sinoc probavao ovaj v1 preko kabla i ne moze, jesam lik. :D Super ako mogne to tako.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo usb opciju treba aktivirati preko postavki.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    God Of War ima performance mode za PS4 Pro

    we have a performance mode that puts the extra power to good use and makes the game run so so smooth!

    Nadat se da je bas 60 fpsa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prije će biti da je kao u Horizon Zero Dawn. BTW obje igre su checkerboard 4K u graphics modu na ps4 pro.
     
  18. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Ocito je ovo problem jer nece ni v2, kako cu aktivirat bez kontrolera?
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sa daljinskim od Sony televizora mogu kontrolisati playstation, dakle navigacija po menijima radi na taj način, tako da neka provjeri sa svojim televizorom može li to isto uraditi.
     
  20. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Da, dobro si. Imam i ja to, mogu svoj ps4 kontrolirat daljinskim od tva, ali i to je opcija koja se mora aktivirat u opcijama na ps4 tako da ni to ne funkcionira.