Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možeš kontrolisati preko mobitela ali ti mora biti aktivirano u postavkama. Imaš još dvije opcije: glasovna kontrola tako što priključuiš mikrofon u neki od USB portova ili da tastaturu priključiš u neki od USB portova pa da tako koristiš. Mimo toga ne vjerujem da imaš neke opcije a da do sada nismo naveli.
     
  2. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Usb pc tastaturu? A gle, kad se upali ponudi mi pocetnu poruku da pritisnem PS tipku na kontroleru za dalje. Ona plava pozadina, ne dodje uopce do onog izbornika. Ceka potvrdu kontrolera.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, običnu PC USB tastaturu. Nek proba sa tim.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja mogu xbox kontrolisati sa daljinskim. Nesto nece ps4.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 1, 2018
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A do od kojeg kolege, poznanika posudite joystick i odradite sve to sto treba?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije problem kontroler, problem je pokvaren bluetooth u konzoli.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Do mene. Ja sam kontao da je obratno.
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Rumored PlayStation 5 specs leak online: Zen CPU, Navi-based GPU

    https://www.google.com/amp/s/www.te...laystation-5-specs-arrive-online-zen-cpu.html

    https://www.techradar.com/news/gaming/consoles/ps5-release-date-news-and-features-1213409

    https://www.google.com/amp/s/wccftech.com/playstation-5-rumors-8-core-zen-cpu/amp/

    https://www.google.com/amp/comicboo...04/04/ps5-details-playstation-5-release-date/

    Isplati li se uzimat sad PS4 Pro ili cekat sljedecu generaciju? Imam vec PS4, obicni, tako da mi nije nikakva zurba... Mozda se strpit sa 4k apetitima do PS5?

     
    Last edited: Apr 4, 2018
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako nemaš 4K TV ostani na starom PS4 do PS5.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Imam Netflix Premium, 4 screen+Ultra HD stream paket. Bude dobrih filmova, serija, dokumentaraca pa me to naginje dosta da predjem na 4K TV. Medjutim, kad bi uzeo 4K tv, morao bi i PS pro leci, pa se tu dvoumim. Da li preci na 4K tv sa PS4 Pro ili cekat PS5.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zašto bi morao? Svakako pro i nije 4k konzola.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Po meni se isplati jer ćeš dobiti koristi i na HD televizoru, zavisno od igre do igre. Ps5 je meni besmisleno čekati jer da izađe eto sljedeće godine u što ne vjerujem opet ćeš se načekati da broj must buy igara pređe jednu ruku. Cijena nije velika pogotovo kad utrefis dobre akcije koje imaš kod Amera.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Jer mi svi streamovi idu na TV preko PS4, bio Netflix ili neki online rent a movie site. Ja kako znam da obicni PS4 ima samo 1080 output? Za 4K stream mi treba PS4 Pro?
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Bude u Game Stop polovnih igri po 10 dolara :D Ni crtice na disku, kao novo... Medjutim, na PS picim samo ekskluzive i to kad se ima vremena, a nije ga na pretek. Vecinom koristi kao streaming device za filmove i serije :)
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eto onda znaš da ćeš dobiti najljepšu verziju tih ekskluziva :) mada opet to ti je dvije tri igre godišnje da su napucane grafikom. Možda se tebi to i ne isplati :)
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Iskreno, imam PS radi filmova, TLOU, GOW, RDR i nadolazeceg Days Gone.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sjedi gdje jesi do sljedeće generacije :)
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam bio istog razlmisljanja, da li se isplati pro... ja ga uzeo tek u novembru prosle godine za Crni Petak, i nisam se pokajao. Osjetano poboljsanje u svakom aspektu.

    Bdw. Spider-Man dobio release: 7. Septembar.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ti si već imao 4K televizor a on nema i to je ključna razlika.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Istina, nisam uzeo maxus radi pro, nego cisto jer mi je trebao novi tv, pa zasto ne uzet nesto sto ce me podmiriti za narednih 5-10 godina. Kao sto je prijasnji LCD sluzio 2008-2017 (i dalje ga ukucani koriste). Pro sam uzeo maxus jer sam uzeo 4k tv, pa zasto ne iskoristit sve mogucnosti tv-a. A nije me pro nista puno extra kostao jer sam obicni ps4 prodao za 450km, a uzeo pro za 320$.