Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sta cemo tek sa mobitelima koji imaju odavno 4G mrežu al kod nas maksimalno 3G fura :D

    A sto se tice 4k pa odavno ima ta rezolucija samo sto mi zivimo u sredini gdje jos imamo SD signal vrh ponude.

    Definitivno najbolje je kupiti TV kad se pred kraj godine nude garancije od 5x godina ko može sacekati i naravno neke super akcije. Jer se cesto zna desiti da isti model TV-a u jednoj radnji bude skuplji 400-500km nego ovamo u drugoj :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Vidim na ekupi.ba Samsung 50MU6172 za 1100 KM, a treba provjeriti i koliko košta preko Telecoma uz neki ugovor.
     
  3. hmudd

    hmudd Novi član

    Ali to je 50", a ja zelim 55" i ne bi nikako ugovor sa Telecomom...
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Najpovoljniji 55" Samsung MU 6172 model je bio u domodu 1295km.

    IPS je panel nije VA :D



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam ljudi, ja sam zadovoljan, znam da ima puno bolje, ali meni je sasvim OK...
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Kupio Sony XE7005 55" na akciji za 599 eura. Sad za sad prezadovoljan kako FHD tako i 4k prikazom (sat i netflix koristim samo), posebno kad se uzme u obzir cijenovni razred ovog TV-a. Hvala Esh ! :)

    Pozz
     
    Esh likes this.
  7. Esh

    Esh HWB

    Super, to je dobra cijena za taj model. Jos spojis kakvu konzolu i merak.
     
    Sena likes this.
  8. JVC

    JVC Overclocker

    50" je PVA 55" IPS
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    takav sam i sa ženama.
     
    edgsi and donjapa like this.
  10. pac

    pac Komšija

    Jesu li Toshiba, Vox, Tesla i Axen isto među ne kvalitetnim TV-ima u odnosu na Samsung, Sony, itd...
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

  12. Loki

    Loki Komšija

    Kvantitet ispred kvaliteta? :D
     
    donjapa and heroic like this.
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Rijesio sam onaj problem sa optical to analog konventer.

    Sad ide normalno bufer sa 2x zvucnika na 2.1 izlazu. Žao mi sto ne kupi 5.1 konventer kad vec imam 5x izlaza za zvucnike.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Hebo te bufer, woofer nisi ba sad sljego iz rogatice malo pripazi, hahhahaha
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Halali mi :D

    Al eto sreca pa postoje Kinezi koji smisle svaki moguci konventer inace bi bufer tj pardon woofer mogao staviti na tavan :D

    Sad je mnogo ljepse gledati IPS panel 55" :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Panasonicova, Viera serija plazmi je bila ekstra... To je bila neka 2010 godina ako se ne varam.
     
    Sena likes this.
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Upravo tako...kod mene plazma Panasonic 42ST60 od kraja 2011.....i dalje je tajko za većinu današnjih televizora od 1500-2000 KM......
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato ni ja nemam zelju da promijenim TV. Evo devet mu godina, mozda je i u desetu usao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ih lad se sjetim flagshipa Z1 od panny. Ni dan danas niti jedan lcd bio edge ili fald ne moze taj kontrast da dosegne.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    moze oled zato :D