Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa ako sta trebas birati detaljno, onda je valjda to to. Svaki dan ces ga gledati i drzati u ruci :)
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    MA ovaj lik lupa gluposti. Tamo je staranice foruma napunio jer mu je skupo poskupljenje interneta od 2km, mogu misliti koja je onda pegla kada nešto skuplje kupuje.
     
    Aldiin likes this.
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na GSMareni navode da A2 ima microSD slot. Mada ne kontam cemu ovo stancanje telefona svaki mjesec, ala Huawei. Prave sami sebi konkurenciju, sto ce im 5 pro onda za iste novce?
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baterija će biti odron, nije mi jasno zašto nisu stavili veću.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Misle da SD660 malo trosi bateriju a stavili su i quick charge 3 pa ce se pokusati izvuci na taj fazon.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedini razlog što mjenjam telefon je baterija, muka mi od nosanja kablova i punjača
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    A jeste ga rastegli za taj xiaomi, ja se vise pogubio ko sta kupuje.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vidis da niko nish ne kupuje, svi švorc :D :D samo trolamo bezze haha
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Pa kad ovi sto su ovdje usput ne bi prozivali ljude zato sto diskutuju na forumu o mobitelima i kupovini online, mozda bi i bila normalna tema. Ali eto valjda je postalo cudno sto se diskutuje na ovom forumu o prednostima i manama telefona. Trebamo izgleda jos vise tema o friziderima, bolestima, odlasku iz BiH i slicno da se mogu ispucat ovi sto im smeta normalna IT diskusija.
     
  10. Esprit

    Esprit Aktivista

    Isti slučaj i kod mene. Nosio sam S6 edge, nisam imao telefon sa lošijom baterijom od njega. Skinem ga u 6h s punjača i već u 12h nemam baterije... A najmrže mi je kad mi s 15% baterija naglo padne na 5% i onda se ugasi za par minuta.
    Vječito nosio punjače po džepovima...
    Sad se razrahatio sa Redmi 5 Plus, auto punjač sam ocu dao jer mi više i ne treba.

    Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja isto tako baterija broj jedan. Zato kontam mi6

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Moze li neka brzinska preporuka za Xiaomi telefon do 350KM?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Redmi 5 plus 4/64gb :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ne kontam sto preporuka A1 kad za te pare ima Redmi 5 plus sa jacom baterijom i kvalitetnijim displayom.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Displej je veći na 5 Plus ali nije kvalitetniji od onoga u A1, plus kvaliteta izrade kućišta stepenicu ispod.
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Baterija mi je jako bitna.Izgleda da je ovaj mi 5 plus bas ono taman.Nije mi toliko bitna ni kamera ni display.Samo da je bat dobra i da je hardware solidan da sve fino fluidno gura.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Stigao Redmi 5 plus 64/4, odlican fon.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Opet otisao na servis S8. Ne radi mic, hahhahana, aj bar mi nije dosadno.