Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta je ovo ba, skupljas folowere, u toku utrke vozis auto, gliser i avion, a u medjuvremenu se svijet izvrne naopako. Cirkus zivi.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Prvi dio je bio smeće i ovaj će sigurno. ubisoft je to.
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ideja igre je bila odlična, lokacije i staze odlične, grafika i fizika igre katastrofalna. Fizika je pokvarila kompletan utisak voznje. Mjesecima se čekalo da se poprave kontrole automobila pri čemu su mnogi odustali, nakon što su to popravili pokvarili su ostalo ubacujući sulude ideje koje su odnijele osjećaj (polu)simulacije. Grafika je bila i ostala neoptimizirana.

    Igra je svakako bazirana na Test Drive franšizi pa imam osjećaj da su samo doradili grafiku i fiziku tog starog naslova.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Test drive je pojam igrice za crew.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Najveci problem prvog dijela je to sto je bio dosadan. Imama ga na Uplay acc, pokusao igrati par puta ali nije išlo. Fali dobrih arkada i MMO ideja je odlicna, ali u praksi je lame as fuck.

    Meni i dalje najvise nedostaje Auto Club Revolution.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    I meni je prvi dio bezveze, polazem nadu u ovaj, izgleda primamljiv koncept, samo da ne useru.
    Nego nema assasina ove godine?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Esh

    Esh HWB

  10. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Walking dead izgleda opasno dobro, bar na trailerima, nisam skuzio kad bi ovo trebalo izaci?
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vampiri samo 14 GB, sad mi preloadalo.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako dobra igra, sinoc sam 2-3 sata u cugu igro :D

     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Kazu da je nesto kao FTL ?
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta je ftl? :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ne lici mi na to, ne znam nisam igro. Ovo je vizuelno super odradjen puzzle side scroller, a cilj je voziti kao neku lokomotivu :D
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nesto mi depresivno izgleda. Fin koncept ali za mene puno sivila i klavira :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Definitivno nisi onda igrao: This War of Mine. Te male 2D igre su pravi mali dragulji.