Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad nadjoh i 5.55 CFW , uz koji dodje i FreeStore sa preko 130 free naslova. Prvi put cujem za ovo, a po komentarima raje radi sve uredno! Nisam ni znao da je PS4 ovako razbijen :S
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgleda da je vakat za kupovinu :D
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    znaci i ps4 je sluzbeno hakiran
    je li to nesto novijeg datuma ili
    nisam bas ovo upratio

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad pogledah malo po piku i jedan napiso ovo
    Je li ovo istina? :D
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    CFW sam po sebi nije warez, mozda zeli neko samo Linux ili sl da vrti na konzoli

    Ja nisam u Sa trenutno pa ne mogu probati, ako ko proba nek javi radi li
     
    Last edited by a moderator: Jun 28, 2018
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedini nacin na koji moze to da mozes igrati ti sad igre sa njegovog acc, iako ti nije primarni se zove 'ghost account'. Ti stavis kod sebe da ti bude primarni, onda jaran ode na sony entertainment network stranicu, i tamo u opcijama nadje 'deactivate all'. Tim on dektivira svoj acc na svim konzolama, ali bi tebi ostalo kao da imas i dalje njegov acc kao primarni. To je prije u doba PS3 bilo neograniceno, znaci da ti poslije tog procesa ostane njegov acc primarni sve dok ti se ponovo nebi konektovao na njegov acc. Ali je sony to patch i sada ghost acc traje samo oko 7 dana, nakon cega se pojavi katanac na njima. Kako je tebi ferceralo bez primarnog, mozda glitch.

    Za to drugo pitanje: Ne. Jer da bi se na konzoli igre sa jednog acc igrale na drugim acc, taj acc sa kojeg bi se skinule igre, mora biti primarni na toj konzoli.
     
    Last edited: Jun 28, 2018
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije 'razbijen' 5.55, ovo je scam sajt, samo do 5.07.

    Naravno da nije. :)
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Trebam savjet ova je aktivnija tema pa da ovdje pitam vezano je za PS3.

    Znaci PS3 dzojstik ne reaguje nema nikako lampica. pokušao sam reset na punjenu isto ne reaguje znaci mrtav ne blinka ništa. Jel baterija riknula, gdje se može nabaviti nova ili ima li negdje da se kupi solidan novi dzojstik?

    Odjenom stao dzojstik prestao da radi nisam ni primjetio mislio da se puni a ono crno sve, nije pao ili nesto da se polilo.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pitanje kontam uzeti pro 1tb, nemam 4k TV Al neka ga za budućnost. Trebam li na nesto obraćati pažnju tipa model ili nesto? Ima neki bundle 380€ sa fifom i 1 dzojstikom. Citam dayz Ce na PlayStation valjda ga nece mnogo osakatiti u odnosu na PC verziju? U biti konto sam uzeti gaming lapas radi dayz i ponekad Pubg al imam malo vremena za igre pa kontam bolje uzeti konzolu em jeftinije mnogo.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo gledaj da je model 7100. Ako dođe sa povoljnim firmware-om uradi mu softmod.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    PUBG imaš samo na Xbox One, a kad će na PS4 ne zna se. Ako kupuješ radi DayZ onda nemoj, jer je ta igra najavljena još 2014 a i dalje nema konkretnih informacija kada će izaći na konzole.

    Ako ti cijena odgovara ja bih uzeo bez obzira na model, nisu ni 7100 bez mane, a 7000 ti može biti sasvim pristojan. Model možeš vidjeti kad uzmeš kutiju u ruke.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ima jaran 10ak igara uzeo bi i ja koju tu se jeftino da naci polovna recimo kad pojeftini GOW malo gran Turismo. Za dayz sve znam a Pubg manje vise ono da ubijem sat dva nedjeljom.

    Btw jel mogu nekako ukomponovati Razer USB sluse da PC na ps ili Tv?
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imas H1Z1 od battle royala za sad. Ali stize najzada BR i na konzole: CoD, BF, Realm Royale, PUBG, sve ce u nekom trenutku stici i na PS4.

    H1Z1 na Pro ide 60fps, i iz licnog iskustva mogu reci radi sasvim zadovoljavajuce. Barem sto se tice stabilnosti frejmova. Ima tu glitcheva i bugova na kojim malo moraju raditi. Ali izbacuju sedmicno patcheve pa je se nadati da ce vremenom sve dovesti u optimalno stanje. Ipak im je PS4 sad cash cow, jer su propali na PC, a na PS4 i aju do sada u ovih mjesec dana preko 10 miliona downloada.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Gdje mogu kupiti bateriju za dzojstik PS3?
    Otisla baterija orginal dzojstik.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako ti nije problem čekati, ebay ili ali.
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel mogu baterije kupiti se preko ebay-a?

    Nije frka naruciti i sacekati.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Novi PS4/konzola gamer

    Nedavno sam uzeo PS4 i odigrao sam u mozda u dvije sedmice Last Of Us Remastered, Uncharted 1,2 i 3 Remastered i nevjerovatno kako su dobro sve ove igre izgledale, a pri tom stabilnih 60fps. Nakon toga uzeo sam Uncharted 4 i nedavno sam ga prešao i moram reći da sam baš razočaran konzolama ili me je možda razmazio PC. Uncharted 4, koliko god prelijepo izgledao, 2x mi je bolje iskustvo igranja Uncharteda 3 ili Last of Us na glatkih 60fps nego mučenje sa ovim. Pa da nema auto aima, bila bi noćna mora. Ne znam kome je uživanje igrati u 30 fps-a na konzolama :rolleyes:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ako misliš da si vidio šta je loših 30fps probaj Bloodborne. Same oči ispadaju od frame pacinga.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igranje N64 igara u 18-20fps-a na PAL konzoli, e to je bilo iskustvo. :D

    Nije 30fps problem ako je framepacing ok (a često nije).