Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    CAptain Toad je vrh, ne mozes stat igrat

    Inace, ovaj SX OS je super, sve perfektno fercera. Jedina mana je ako instaliras AutoRCM (da ne moras koristit jig svaki put kad palis konzolu) onda ne mozes nikad full izgasit konzolu , i kad ides na power off konzola udje u rcm mode a ne izgasi se u potpunosti. Al sleep mode radi ok bez problema.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Last edited: Jul 13, 2018
  3. vutra

    vutra Komšija

    Zelda ko vegeta... :D
     
  4. vutra

    vutra Komšija

     
    Esh likes this.
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovim su samo potvrdili da po hardveru ne valja ni kao handheld ni kao kućna konzola. :D
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja bi ga volio uzeti, pogotovo radi Pokemona jer sam veliki ljubitelj te igre (pogotovo ove gen1/2) ali, ne vrijedi ni blizu para koje traže.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije hica, 3DS je sad jeftin, docekat cemo i Switch za razumne pare :D Jaranova firma je dobila dev kit da portaju igru, kaze da je konzola smijesno underpowered i da su devovi u Nintendu wizardi kad su napravili da BotW, Mario onako izgledaju...
     
    Aldiin likes this.
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni od aprila stoji u kutiji, više igram 3DS i Vitu.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Pa nema tu sad neke narocite filozofije, specifikacije Nvidia SoC-a koji se koriste su poznate, a da se moze nesto pristojno uraditi pokazuje i Doom port..
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam 3DS sebi sastavio iz dijelova prejeftino, uzmem ovako sa pokvarenom plocom, ovamo sa losim displayem i top.

    @Neo Bahamut Zero Vita je po meni fantastična konzola, baš mi je žao što su ju AAA developeri odbacili..
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vita najbolji handheld ikada, pokriva sve Vita, PSP, PS1 igre i gomilu emulatora na pristojnom ekranu. :)
    Nedavno sam uzeo novu iz Japana jer je šugavi Sony ne prodaje u ostatku svijeta. U kombinaciji sa PSTV imalo bi se šta igrati narednih 10 godina.
    I pored svega toga naručim i 2DS Link Edition i natrpam ga igrama od NES-a pa nadalje. Tačno nema potrebe za kupovanjem novog hardvera i konzola.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema ko može igrati igre stare 30 godina, a ne znam da to neko može. Ako stvarno to igraš onda svaka čast.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kliknem 'start' i odmah kreće igra, bez animacija, reklama, uvodnih logoa, smaranja sa idiotskom pričom i dijalogom, učitavanja, višegigabajtnih patch-eva, dlc-a, slabog framerate-a itd.

    Sa japanskog Amazona, oko 170€ sa originalnom futrolom.
     
    Last edited: Jul 27, 2018
  15. Haker

    Haker Veteran foruma



    I ovako nešto te dočeka. Moja prva konzola je bila SNES neki dan upalim zeldu, od zvukova me glava zabolila. Još gore mi je igrati igre sa ps-a, u sjećanju su mi ostale u boljem svijetlu.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Šta da ti kažem, neki dan sam sat vremena igrao Bruce Lee i Skool Daze, oboje sa Spectruma. Double Dragon je tehnički dvije generacije iza toga. Nemam ja problema sa godištem igara.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ty. btw. meni su ovi stari 8bit 16bit zvukovi premocni, cesto bezveze na yt slusam komplilacije soundtracka.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Valaj, smatram se mladim, ali bi mogao PS1 zaigrati, bas me slabo privlace nove igre, pola sam ih rasprodao ili podijelio djabe.
    Svi samo tech trpaju, AC origins na kutiji sa dlc-ovima; 75 GB. Piiiih.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni Switch vrijedi. Odigrao Marija, Zeldu, DK, Mario Kart, sad svakodnevno igram Mario + Rabbids Kingdom Battle, igra je super. Slijedeci je Octopath kao i obje Bayonette. Sad pogotovo uz SX OS, sve mi "dzabe":)

    Da je Switch underpowered - jeste, al za 300USD dobijes bas fin proizvod. High-end mobitel kosta 3x vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. vutra

    vutra Komšija