Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Aug 19, 2014.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo nadoknadio sam izgubljeno i bas razocaran. Cetvorka totalni podbacaj u svemu, ali barem sam imao osjecaj da igram mgs igru dok je petica truba totalna. Gamplay u petici je najbolji u serijalu i open world koncept odlicno implementiran, ali igra ne moze proci kao mgs. Prica truba, likova jako malo, animacija i price jos manje, valjda zbog kritika dugih cut scenova u cetvorki, pa izbace animacije skroz i strpaju pricu na kasate. Misije postanu repetevne, plus koji fail, pola ih stavili iste samo na tezoj razini.
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta misli o MGS5? :D Kakvo je to razocarenje...
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je gameplay u MGS 5 vrh, i twist na kraju je super.
    E ono recikliranje misija na kraju je sranje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dopizdi i gameplay, od pola igre postane dosadno, sve isti fazon. Šteta što je Konami truna, da su pametni pa remake prvog dijela kao što Capsom radi.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Super prvih 10 sati, onda moras sam sebi praviti zabavu kroz isprobavanje raznog oruzja. A i svaki outpost isti. Sva prica na kasetama itd itd Da se ne zove MGS bilo bi ok.
     
  7. chenta

    chenta Aktivista

    Meni je story i gameplay sami vrh, AI u igri je prejak, taktiziranje pri prelazenju pogotovo ako ganjas S rank.
    Dosadno je bilo ponavljanje misija u drugom dijelu igre nakon prvih 30 misija, malo bespotrebno, ali sve u svemu jedna od boljih igri koje sam prekuco.
     
    Vedo likes this.