Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Veoma neozbiljno ako nije https. Danas kad imas besplatne ssl certifikate, takvo nesto je neoprostivo.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    This domain was registered July 15, 2018
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma jasta, fake ko kuca :)
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovo odokativno vidis da je fake :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Koliko otprilike treba da dodje paket iz UK, jel ima neki prosjek, ili je otprilike kao iz Kine kad stigne-stigne.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Narucio slusalice sa jednog sajta (nije ebay) i stiglo za 3 dana.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nema pravila, zna stići za 2-3 dana, a zna se otegnuti i 15. Ali većinom stiže u okviru 7 dana.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma brate, ne treba nikad nikom kupovati. cast izuzetcima.

    narucio jednom jaranu, odnosno njegovom bratu zastitno staklo i case za telefon, prvo stiglo zastitno staklo koje je doslo razbijeno, javim se ovom prodavacu, lijepo zamolim ako moze replacement, jer odgovara zastitno staklo dimenzijama za telefon, ne da mi se zajebavati sa drugom kupovinom i onda da dodje staklo sto ne prekriva citav display. Lijepo covjek kaze da ce poslati replacement a u medjuvremenu ovaj vamo me smori, kad ce, trebalo je dosad doci, sta se desava i tako.

    Upitam sellera sta se desava kaze prije 10 dana je poslao zastitno staklo i upitao me koliko obicno cekam na paket iz UK, a posto sam zadnji put bas davno uzimao iz UK ne sjecam se koliko treba.
     
    Reventon likes this.
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    A oko 15 dana cirka najmanje ljeti.
     
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ako imate problema sa primanjem novca na paypal, probajte preko https://www.paypal.me/, znam par ljudi koji ne mogu primat direktno na paypal a radi im preko tog linka.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zna li neko zasto je stranica Geneleca down vec dva dana?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Mozda drug @apdejt zna ako je jos tamo?:)
     
  13. labelo90

    labelo90 Guest

    Znate li koji online shopovi kod nas primaju BTC?
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Raja, kakva je situacija s baterijama i carinom u posljednje vrijeme? Narucio bezicni mis i potpuno sam smetnuo s uma za baterije, a ovdje dodju odvojeno. Moze li se s njima kako dogovoriti ili oni to automatski vracaju nazad?
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ne bih rekao da to vracaju, to dolazi sa uredjajem, mada nisam siguran. Mislim da se vraca samo ako se baterija narucuje sama, pojedinacno.
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Narucivo sam ja mis bezicni preko neta i proslo je OK.
     
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa jest al je baterija posebno, ne dodje unutar misa. Sa njima se nikad ne zna.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa da, ali u istom je pakovanju, nije odvojena skroz?
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    To jeste, barem pretpostavljam.
     
  20. DSA

    DSA Aktivista

    Ljudi, jel plaćate vi ovu 1.80 KM kad vam poštar donese? Ili se ganjate oko ovoga u pošti?