Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nista, nema vise zarade na loot boxovima. Male dividende, odoh dalje. Hajde MRS, mogu samo reci. Bas je bio od velike koristi za BF zadnjih par godina.
     
    RaP likes this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Za biznis modele i konkretno mikro transakcije u EA igrama je odgovoran Andrew Wilson.

     
  4. Esh

    Esh HWB

    Open beta 6. septembra.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja mislim da imam beta kljuc jedan za xbox. Pokusat cu iskopat.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Alfa 2 test je zavrsen prije 4 dana i bio je samo za PC. A 6. septembra ce biti open beta na sve tri platforme sto znaci ne treba nikakav kljuc. Preorder igraci ce moci igrati od 4-tog.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma ja imam tih igara hrpu, ali nova bolest me ukopola. Ali aj necemo o tome.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Alpha, 2 mjeseca prije izlaska igre, how yes no. To znaci na release day kao gold dobijas betu i placas da testiras, bas extra :eek:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Alfa, beta, v1.0. Apsolutno nista ne znaci. U sustini su to demo verzije da se promovise igra. Battlefieldu inace treba godina dana da se ispegla i balansira.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa ni BF1 nisu jos ispeglali. BF5 ce biti donekle igriv taman na vrijeme kad zamre, kako ih stancaju nikakvo cudo. A to sto kazes za release verzije, apsolutno tacno kada ti izdavac dise za vratom.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onaj BF1 trailer je bio bas hype, ovih par sto sam gledao za BFV su nigdje veze, kao da kakav spinoff izlazi, pa ono svejedno svima...
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bolje da nikako ne izbacuju igru, odgoditi je do proljeca, a do tada neka je naprave da valja. Ocito da je doslo do zasicenja.
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba probati i sacekati mape ali ovo izgleda kao BF1.1

     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kad je tačno opet beta?
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Nisam neki hardcore gamer, slabo imam iskustva sa Battlefieldom, al meni ovo bas realisticno izgleda. Ne znam, mozda nisam probao druge dijelove pa zato :)
     
    Last edited: Aug 29, 2018
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pre load 4. septembra, a open beta 6. septembra

    ako imas njihov ea access, onda ces moci igrati odmah 4. septembra
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nema hypea jer EA i DICE rade uzasan marketinshki posao. Sve im sve svelo da dovlace YTubere i Twitchere na evente i da tako rade marketing. A sigurno im ne pomaze ni bahatost prema kupcima zbog kritika radi zena u igri, sa izjavom: if u don't like it, don't buy it.

    Nikad manje interesa za jednu BF igru. Cak i Hardlajn je bolje prosao sa pre orderima.
     
    bhd likes this.
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kus ces salje kad hwbashi manje zainteresovani

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk