Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Većina cropa samo skine vrhove sa 4:3 rijetko ko kao na ovoj slici "proširi" sa strana

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. kvaju

    kvaju Komšija

    šaltam se na midrangere sada :D

    pa da vidim s vama, nokia 7 plus, 500km, garancija.

    ima li išta bolje za ove pare? bitna mi je baterija i kamera i brzina, s7edge ne uzimam u obzir.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tesko da moze bolje za 500KM. Ne znam koliko je Xiaomi A2, mislim da je skuplji od toga. Imas eventualno P20 Lite, al baterija mu nije ni blizu Nokiji, a i kamera je garant losija.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tesko...jer je kamera na 7 plus mozda i najbolja u midrange segmentu
    pazari ti to...dobra je to cijena 500 KM jos garancija
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    naručen :D
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gdje si to narucio za 500? Inace je cijena oko 700KM.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    500KM je pljačka


    dobro si prošao, posebno ako je još zamotan
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    s pika, mtel garancija 2 god. simfree oba sima.

    eto ako mi ne bude nešto napet, prodam ga za iste pare ovdje uskoro :D
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sto ces ga prodavati, dobar je fon i sluzit ce te dugo. Ja sam ga gledao prosli mjesec ali je bio 250KM skuplji od RN5 i odustanem.

    Nema ih puno u ponudi kod nas, gledam sad ima ih par na piku za 600KM, i to je dobar deal.
     
  12. Decerto

    Decerto Komšija

    rooto sam svoj s7 edge na oreo,mrsko mi bilo cekat da dodje sam od sebe...prvo sto sam primjetio jest da mi baterija dosta duze traje tokom dana. Svidjaju mi se i neke promjene u vezi always on displeja. Sve u svemu,do sad zadovoljan :D .
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Ima li se još gdje naručiti takvih za 500 KM sa garancijom? Ozbiljna je ponuda :D
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Imaš na piku jedan za 550km, cijena mu je po dogovoru, tj nije je napisao. Mtel garancija


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. iPlay

    iPlay Komšija

    Ako misliš na korisnika @nikola93, njega sam kontaktirao, ali je odlučio da ga zadrži. Jučer sam bio u Hustle, kaže može ići na 550 KM. Ja došao upali čovjek telefon kad probija svjetlina nekakva na bijeloj podlozi. Kaže zato je 550 KM. Ja gledam njega umalo mu od smjeha nisam puko. Hvala i doviđenja.

    Promako mi je jedan prije nekih 7 dana, možda si ga čak i ti uzeo, ovaj je bio momak https://www.olx.ba/profil/adnanmuftic . :D
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Da, to je taj korisnik,nikola. Telefon je stvarno odličan buy za taj novac, ja sam svog rješio odmah za 600km, al vratit ću se opet na njega


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 31, 2018
  17. iPlay

    iPlay Komšija

    Javi mi se neka djevojka, ona kupila Nokiju 7 Plus prije 20 dana u BH Telecomu. Pazario sam ga za 500 KM sa 2 godine garancije. Odličan telefon za ovaj novac.
     
    Reventon and Esh like this.
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    još probaj izguglat google cam za nju, mnogo bolje slike budu.
    ja sam izgleda našao pixela 2 xl, sad mi je duša na mjestu, pa makar ga imao 5dana, moram ga probati :D
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Au, nisi mogao bolje proci, a to je i realna cijena ovog telefona.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    iPlay likes this.
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Lomio se dugo izmjedu S9+ i P20 Pro i na kraju uzmem P20 Pro. telefon je vrh, ja mu ne mogu mane naci. kamera top, face prepoznavanje munjevito brzo, display jeste malo losiji od S9+ al i dalje je to amoled.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk