PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A kakva je to partija sa tri kila, meni je to smor zivi :D
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    back to back to back to back :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Cekas da ljudi kojima znas poziciju urade posao za tebe, a onda ti njih skines. U zadnjim krugovima pucas u samo-odbrani. Ne pucas na sve što se mice. To pocetnici rade. Mada nisam imao i neku opremu. Na skaru sam imao samo red dot bez extended.

    Zavisi sta ti je cilj, KD ili pobjeda. Mogao sam uzeti jos neka 3-4 killa ali bi onda ja bio donji, znali bi mi lokaciju. Trcao sam paralelno u zadnje krugove sa jos dva lika, samo me nisu vidjeli. Ako ti je do killova, skocis u skolu ili u bazu. Meni je to dosadilo. Jesam bar stotinu puta skocio na antenu u bazi.
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Prije bih rekao da ovo pocetnici rade, legnu u travu i pucaju samo kad moraju :D
     
  5. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Ova igra se ne moze igrati "rush" , vec samo pozicioniranje i cekanje protivnika najbolja opcija da uvijek idete u centar kruga i samo cekate oni koji vas napadaju .
    Prosli mjesec ja i drug 320 u europi DUO.

    I dalje dosta citera , kampere razumijem u zadnjim krugovima , ali u prvim nikako .
    Ali su mi i dalje najjaci ovi koji zavrsavaju kada te nokaju , bez obzira stajao team mate pored ili ne , samo da on kill dobije ostalo sta bude bude. :D
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Cuj ti ne zavrsavas kad knockas? Znaci ako snipas npr covjeka i vidis mu teammate-ove iza kamenja, a on ide prema njima da ga ozive (sto tebi onda predstavlja opet prijetnju +1 puska na tebi).. Kad god imam priliku da 'ovjerim' odmah to i radim. Kad je close-combat npr kad se tek sleti, onda se knocka i ceka da vidis hoce li privuci, opet zavisno o nacinu gdje ti je pozicioniran ostatak ekipe. Mi gonimo squad (3-man cesto) pa je bitno nekad i da navuces njegove ako su tvoji u okolini (tako sto ces pustiti da zivi nebi li ga dosli spasiti). Ali opet ako si sam a tvoji podaleko onda ovjerim da mu nebi dosli u pomoc :D Ovisno o situaciji, ali nema veze nikakve s killovima.

    Uzimamo i mi svaku vecer po 1-2 chickena iako nam je primarno da se zajebavamo malo po TS-u i ingame. Kad žene zaspu, miševi kolo vode :)
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nije to covjek mislio, nego knockas nekog i jaran mu pored, a ti zavrsavas kill bez obzira sto ce te drugi lik ubiti.
     
    SoloUltra likes this.
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Aha, dobro nemam tih problema jer igram samo sa svojima pa znamo sta je prioritet. A ne razmisljam bas sta protivnici rade kad me knockaju, nego galamim na svoje dje su bili da me brane :D
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ovakve partije su mi draze nego pobjeda sa 2-3 kill-a.
    Pocistim skolu i naberem jos kill-ova usput.
    Samo kad vidim da pobijedi neko s jednim kill-om, a i ovi ostali u top 10 kriza, tacno mi se place :D

    [​IMG]


    LOL, samo dvije partije kasnije pobjeda.
    Zaboravim da sam startao partiju , gledam nesto na YT, i sletim negdje u pm.
    Dosada ziva, ne mogu da vjerujem kako neko ovako ciljano igra pasivno, ili cak prelezi partiju. :D

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 9, 2018
  10. Esh

    Esh HWB

     
    Patton2410 likes this.
  11. chenta

    chenta Aktivista

    Jedna dobra partija nakon duge pauze

    [​IMG]
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad razbacim ovo u jedva 30fps. Bit ce kao BF3 na PS3. Good old days :D
     
    Esh likes this.
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Meni zadnjih dana voice chat ne radi, znaci niti cujem niti mene cuju. Je li jos neko ima ovaj problem?
     
  14. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Bug.

    Malo statistike :D
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa ima li rjesenja?
    Meni se cini kao da ostalima radi.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene je problem da na pocetku cujem u pozadini avion krenuo a meni jos loading screen. Cak cujem i da me izbacio iz aviona.

    Inace hdd mi melje nenormalno u ovoj igri.
     
    Last edited: Nov 17, 2018
  17. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Definitivno je obavezan SSD za ovu igru
     
  18. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Probaj Alt+tab uraditi.
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Opet neki update, a i dalje mi ne radi voice chat. Koji im je klinac vise, sta god sam probao od "rjesenja" ne radi...
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ali vazno je da su stavili winner winner turkey dinner u patch.
     
    adsubzero likes this.