PiP : Gaming PC

Discussion in 'Računari i komponente' started by Decerto, Jul 22, 2018.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    Last edited: Aug 24, 2018
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    Ovaj PC ce vjerovatno na prodaju tamo pred kraj mjeseca augusta,postavit cu neki B/O sistem,ko ponudi najbolji offer,nosi PC :D . Moguca sva testiranja na racunaru,razlog prodaje je zivot i posao :D . Nece me biti ovdje nekih 9 mjeseci,a da mi stoji u sobi i skuplja prasinu,kada cu vjerovatno sklopiti novi ryzen PC,mi nema smisla.

    CPU : i7 - 5820K sa Coolermaster Seidon 120v V2 AIO
    GPU : Gigabyte GTX 980 4GB
    RAM : 16 GB DDR4 Corsair Vengeance LPX 3000MHz
    MB : X99A SLI PLUS
    SSD : 275 GB Crucial
    PSU : Coolermaster Silent Semi-modular 700W
    Kuciste : MS Titan Pro

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    bump,1300 KM,racunar ne saljem tako da bi potencijalni kupac morao doci do Zenice.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Odlican racunar za odlicnu cijenu, da sam u potrazi za gaming compom ne bih dalje trazio od ovoga.

    Sretno.
     
    bhd likes this.
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Uh dobar pc sad bi da sam sa cashom. Imal sta mjenjanje i doplata il samo cashali

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

    Samo cash...iovako sam spustio cijenu maksimalno,ko ima vremena ili se bavi preprodajom moze uzeti fine pare za njega. Ja na kraju mjeseca idem van drzave tako da...

    Anyway,ako ima zainteresovanih i spremni su da dodju u Ze po racunar,vjerovatno bi spustio i cijenu za nekih 50 km,za gorivo :D .
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    A što živ bio ne šalješ poštom?
     
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    Nemam vremena da se smaram sa pakovanjem kucista,a onda moram i komponente obezbijedit jer znam kakve su nase dostavne sluzbe i kako voze. Spustia bi i cijenu za benzin tako da nema nikakve prepreke potencijalnom kupcu da dodje po njega. Uostalom,nije Zenica na kraj svijeta.
     
    bhd likes this.
  9. veki81

    veki81 Aktivista

    Imas p.p.
     
  10. efo

    efo Komšija

    Prodano je ovo davno, upratio sam na piku.