MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. DSA

    DSA Aktivista

    Ja očekujem na Fight Channel da bude
     
    donjapa likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Fabricio Werdum suspended two years for steroid.
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    E od njega to ne bi očekivao nikad.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svi Brazilci su debili ali on i Silva najveći
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. NAILS

    NAILS Moderator

    hajp hajp :D

     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    "Jon Jones given 15-month suspension after arbitration in USADA case. The suspension is retroactive to when the sample was collected July 28, 2017 and Jones will be eligible to fight again Oct. 28. An official announcement from USADA with a full arbitrator decision came later Wednesday night."

    Mislim da je vrijeme da se USADA i njihov cirkus povuku. Još se u januaru znalo da ce se vratiti.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kao sto Khabib rece, this is nr wan bulzsht!
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada je ova presica?
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    hoće li biti na youtube-u?
    EDIT evo pristavio sam podsjetnik, nadam se da neće biti "nije dostupno za vašu regiju"
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije UFC nikada blokirao konferencije regionalno. Mozes i PPV gledati na youtubeu ako platis.

     
    donjapa and aNaToMiC ! like this.
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ovo za PPV nisam znao, mada nebi nikad platio da sam gledam 100 usd ili koliko je vec. Ima li dje kakav shared streaming da platim 10-15-20 dolara, nekako mi to vise pristupacno.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma em čekati do zore em da platim. Ja to pogledam kada se probudim.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tako i ja gledam inace, ali sam tad s poslom u Mexicu, pa necu moci "ujutro" gledati, jer moram ici obilaziti kompanije, znaci ili direktno ili tek sutra navecer highlights...
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Onda moraš live, mene ovo ujutro zezne jer saznam rezultat čim se konektujem pa mi sve pokvari
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Jutro, kafa, 60FPS HD i offline.

    donjapa Mozda bude u nekom meksičkom baru. Znam da to praktikuju u sjevernoj americi. Zakupe licencu da mogu pustati po barovima.

    [​IMG]
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tako ja uvijek, ustanem ujutro, odmah ganjam, imam provjerenu stranicu, no spoiler. Ostalo nista ne gledam, bukvalno samo igram saha ili slusam muziku...

    Nadati se da ce biti, kad sam bio u US proslo ljeto u Vegasu, bilo je kafica ali si opet morao platiti 20$ da udjes, nije ni to problem, ali u Mexicu, u Mexico City-u da idem sam van gledati UFC u neki meksicki bar, pa da mi bude UFC real-life :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedino onda neki stream, mada je kvaliteta odron.
    Nego na kojoj stranici gledate. Ja sam na MMA share, onako uploaduju brzo, ali kvaliteta nije neka sreća.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja samo preko private leecha skidam, malo duze traje ali dobra kvaliteta. Bice stream nekakav ili ako naidjem slucajno negdje u hotelu da ima nesto. Vidjecemo.