Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

  2. mirseth

    mirseth Aktivista

    Profil miraservino na piku, ima dobre ocjene, 255 pozitivnih i 0 negativnih, ima polovnih mobitela bez garancije ali ne znam koliko je pouzdan. Iko ista o njemu ?

    Sent from my LG-H500 using Tapatalk
     
  3. Heller

    Heller Novi član

    Prodo ja materin laptop izjeba me lik ko kesu za laptop nece pa ne radi pa tamo pa vamo haj dodji reko iza 3, da bi ja oko dva skonto da je izbriso org. win 10 i instalirao 7 i neke drajvere i neće, brisi drajvere kad se javlja baja kaze radi :rolleyes:
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  6. selvin

    selvin Moderator

    Bolji deal je skoro bio na forumu za 1300, 5820 cpu i 980 gpu. Ne sjećam se ostatka. A taj onako, predobar nije...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Megaa

    Megaa Guest

    Sta je bilo na kraju sa InsertHome iz Bijeljine? Legitiman prodavac ili...?
     
  8. veki81

    veki81 Aktivista

    EL NINO CFC likes this.
  9. Tensai

    Tensai Komšija

    Je li iko kupovao u HD hardware Tuzla?Imaju jeftinih stvari.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kupio sam kod njega napojnu, kao nova je bila, nije praske imala na sebi.

    Nije prodavnica, covjek u kuci to prodaje. Uvozi robu iz skandinavije, Swe ili Norw.
    Nece plaho da se cjenka, 10KM ako oboris dobro je :)

    Vjerovatno robu nadje u smecu kao @Zeleni :D

    Ovo mu je pik profil
    https://hd_hardware.olx.ba
     
  11. black

    black Komšija

    Jeftina mu je roba većinom, i nema bas potrebe za cjenkanjem :)

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako retardiran UX kod ovog Pika, citava nauka dok nadjes opciju da spasis korisnika.
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Kako bola, otvoriš profil, i iznad gore imaš ikonu zvjezdice, samo je klikneš i to je to.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hajd pokusaj preko weba na desktopu naci, da vidim koliko ce ti trebati (ukoliko vec ne znas)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Dakle kad želiš detaljnije o korisniku, klikneš mu na profil, ne artikal. Dalje imaš te opcije, a isto pravo korisna opcija je vidi konverzaciju, tu prikazuje kao ako si nekada njemu pisao nešto tu možeš vidjeti, kao history neki vaših razgovora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nails je nasao. stvar je u tome sto ta opcija nije na logicnom mjestu.

    vec duze vrijem sam trazio, i mislio sam da su to izbacili. jucer razgovarao sa kolegom sklapao on neki pc i uzeo od jednog prodavaca koji mi je bio poznat al zaboravio mu ime i rekao da ja ne mogu naci te opcije. i predvecer on me zove kako doci do te opcije.

    moras uci na profil od prodavaca, kliknuti na dojmove bilo pozitivne ili negativne i tek onda ce se pojaviti opcija da spasis korisnika.


    da mi nije rekao, ne znam da li bih ikad sam nasao ovo.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Nesto ti fulas, kakve dojmove otvaras? Cim na desktop verziji otvoris profil imas opciju sa desne strane spasi korisnika. Na mobitelu, cim otvoris profil imas na vrhu zvjezdicu. Ne moze ga intuitivnije napravit nikako.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ukucaj recimo GamingShopBN ili Mickey84 u trazilicu, udji tako na njegov profil i vidi da li ima opcija da ga spasis, ili evo ti direktan link
    evo recimo ovaj
    https://hustelshoptuzla.olx.ba/

    Kad udjes preko ovog linka, te opcije nema, da bi dosao do nje, moras ici na povjerenje, pa dojmovi i onda ti sa strane iskoci opcija da spasis

    ili isto uradi, nadji neki artikal, i preko artikla udji u profil prodavaca, te opcije i dalje nema.


    Sad sam i ja vidio sta kvaju kaze, ali na ovaj gore nacin sam ulazio u profile prodavaca.

    https://i.imgur.com/70xqA43.png