FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Esh

    Esh HWB

     
    Neso likes this.
  2. Esh

    Esh HWB

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo nek nije penzionerski gameplay kao ovih zadnjih nekoliko.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nije. Isti je :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    FIFA 19 demo je vani.. Javite utiske.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odigrao 3 utakmice, svidja mi se pravo. Jedino ovaj replay sistem smece. Pogodio 5-6 stativa, nijedna nema u highlights, mora lopta izaci iz terena da bi se snimilo... Ovo za diranje kruga dvaput kod sutanja ne kontam ni najmanje :D

    I da, komentatora mi je preko glave poslije 3 utakmica, uzas.
     
    Esh likes this.
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Moze proci igra najbolja mi je stvar sto ti je oznacen igrac na kojeg ce ti sljedeceg prebaciti kontrolu.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Kakav je pace u odnosu na 18?
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra je generalno brza dosta, troughpass sad lakse prolazi. Ali treba imati na umu da nakon par sedmica obicno bude patch koji promijeni balans igre totalno.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Haha, da, obično tako bude..
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Unaprijedjena igra. Cini mi se da se igraci bolje poziciniraju, kao u zbilji. AI generalno bolji.

    Samo ne dam 70 Eura. :D Pred novu cekat snizenja ili tako nesto.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bude uvijek -50% oko Nove, nema potrebe bacat pare
     
    aNaToMiC ! likes this.
  13. Esh

    Esh HWB

    https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-15-ea-wants-you-to-know-fifa-19-will-be-less-confusing

    For FIFA 19, The Pitch Notes will be a central source on our website for all kinds of detailed information related to FIFA. Our first goal is to post a Pitch Notes article whenever we have exciting news to share or major updates to our products.

    What will you find here?

    Our main goal is to provide more information regarding FIFA and its various features, and to address feedback when we're making critical changes to the product.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Nije losa nova FIFA, vidi se neka promjena tj. da je nesto radjeno godinu dana.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao i Ps4 i Switch verziju, nije velika razlika, dobra igra. Al dzaba, sama fizika lopte nije ni blizu PESu, to je najveca mana Fife imho.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Plus na Switch verziji i dalje nije isti engine kao na ostalim platformama..
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, preslab je Switch za Frostbite

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odigrao jedno 50tak utakmica. Niti jedna nije zavrsila sa manje od 3 gola. Najcesce bude to 5+ po utakmici. Odbranu je relativno tesko igrati, barem meni koji sam uvijek bio jak u odbrani. Napad je, logicno, lakse igrati jer je tesko odbraniti se pa haman svaki drugi napad ubacim gol. :D Nadam se da ce ovo popraviti u patchu.
     
    Esh likes this.
  20. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Igrali ko an PCu, da bacimo kad koju online ?