Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    ne znam bas, spajao sam neke druge uredjaje tako preko aux i bt zvuk je bio vise manje priblizan, ovo je bas tise...
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Aha sad vidim da kazes da je znacajna razlika. Mozda smanjeno na tom resiveru?
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako vam kasne isporuke ili selleri ne odgovaraju na refunde/poruke, trenutno je China National Day pa se moramo strpiti još 3 dana..
     
    Last edited: Oct 5, 2018
    dams82 likes this.
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima i do sellera, evo recimo ja kupio cvijece neko, dolar platio, jedan paletic stigao drugi kasnio.

    i seller se konstantno javljao da vidi je li stiglo.
    [​IMG]

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Imam isti u kući, spojen je na audio pojačalo....radi fantastično, ali si u pravu, tiši je nego što bi trebao biti, međutim poguram nivo malo sa Ipad, malo sa pojačala i bude OK.....
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Hvala ti, kontam možda postoji još neki fol koji ne znam...... :) obzirom da je uređaj koji sam kupio pofino skup, a cjenkao sam se s prodavcem i našli smo se negdje, 150 dolara "jeftinije" od prvobitnew cijene..... :)
    Međutim, sad imam drugi problem.....kako zaobići carinu, ima li iko nekog na carini? :D:D:D
    Odraće me..... :mad:
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel se moze preko ovog hepeka spojiti staro kucno kino na nas MU 6172 TV?

    Bezicno da izvucem zvuk.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ovo ti je isključivo receiver.....ako imaš negdje BT transmiter, onda bi trebalo da može.....
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma na TV-u ima opcija bluetooth spajanjem zvucnika.

    Mogu li ovim hepekom spojiti staro kucno kino ili slusalice na TV?

    @Qler ti imas isti TV kao kod mene jesi li pokusao spojiti?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam vala pokusavam, a u autu mi stoji ovaj dongle, pa ako se sjetim ponesem ga sutra da probam na z-2300 :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    Eldorado likes this.
  12. zemomak

    zemomak Aktivista

    Imam ja nov bt transmiter sa još nekim cakama, rado bih ga prodao ako ko ima zainteresovan...

    Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Imas pp

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    decki, otisao mi je chip na kreditnoj kartici, ne mogu vise ni placati, ni preko bankomata dizati novac.

    da li se naplacuje zamjena ili je to free?

    raiffeisen je u pitanju

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Da, naplacuje se, i u zavisnostinod kartice mozes cekati par sedmica.
     
    EL NINO CFC likes this.
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Raiffeisen ima sad aplikaciju za mobilno placanje ako ti mobitel ima NFC, mozes u medjuvremenu to koristit dok ne dobijes novu karticu.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Koje prodavnice pozdrzavaju NFC kod nas?

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Sve koje imaju one raiffaisen terminale za kartice koje podrzavaju bezkontatkno placanje., ove nove raiff visa kartice su sve bez kontaktne.
    Ima ona wifi naljepnica na terminalu. Licno znam za Genelec i Bingo supermarket.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel mi vjerujes da pokusavam aktivirati m-plati vec mjesec dana ako ne i vise.

    prvo otisao u bihac, trazio da aktivira ne moze, nemaju ljude obrazce, kaze covjek oni pustili reklamu na internetu a nista im nisu ni javili niti poslali te obrazce

    onda u medjuvremenu odem u sarajevo n AP, cekam 20 min da dodjem na red, kad sam dosao na red kaze mi zena, nema mi ove sto je zaduzena za to, hajd dodji sutra ili iduce sedmice.

    eh, odem prosli cetvrtak opet u bihac, posalje covjek email sa uputama, ali mi ne dolazi sms kod za potvrdu, rekao mi da ga zovnem iduci dan, sto sam ucinio i kaze i dalje imaju problema.

    bice odsutan do srijede, pa cu ga tad pozvati, a trebace mi to svakako.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  20. Tensai

    Tensai Komšija

    jel iko ikad narucivao maticne ploce online? Da li naplacuju carinu na njih posto su glomazne?