MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Oct 14, 2018
  2. xman

    xman Komšija

    Ocekivano.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nokautirao ga Fedor u četvrtoj sekundi. Ostgalo je bio shitshow. I kada ga je Sonen kao imao na podu, samo se valjao.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    And so it begins

    [​IMG]
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja, ne zanima njega lova :)
    Samo da li mu je neko rekao da u boxu nema valjanja po podu.
     
    Neso likes this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    By the way: Eddie Alvarez officially signs with ONE Championship. Šteta. Ne znam da li je neko ovako brzo preletio od titule do promjene organizacije.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čudi me pa nije u belator. Nisu ga otpustili, nego nije bio zadovoljan lovom.
    Najbolja stvar što se može desiti UFC u jeste da još koji borac oee u belator, onda bi se valjda dozivali i smanjili sa ovom cirkusom.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da ga nisu otpustili. Scott Coker je govorio da su pricali s njim. Volio bih da se barem vratio u Bellator.

    A tesko da borci prelaze jer imaju ugovore po 6 ili 8 borbi. Prelaze ovi sto ih UFC vise nece ili im nude da se bore za kikiriki. Slabo je koji borac free agent. Vecinom su svi primorani da ostanu. I ovo sto se Khabib planita sa boxom, nece moci bez Whitea.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako bi bilo dobro da nekako One napravi borbu Askren-Eddie. Eddie je poprilično velik LW, mislim da bi mogao on komotno u welter.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nešto se šuškalo prije par mjeseci da bi Ben Askren ipak mogao u UFC ali ..na tome je i ostalo. Vjerovatno je Askren dislajkovao neku Whitovu sliku pa je dogovor propao.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    I will just leave this here..

    [​IMG]

    Ne znam sto mu to treba. Trebao je biti u WWE pored glume.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    E jbg:

    Luke Rockhold Injured, Out of Chris Weidman UFC 230 Fight

    Ovo mu je sedmi ili osmi put da ispada. Zadnji put je ispao sa UFC 207 kada se trebao boriti protiv Gustafssona.

    EDIT: Chris Weidman v Jacare Sousa
     
    Last edited: Oct 20, 2018
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj gorostas na slici gore nece u ringu izdrzati ni jednu rundu. Valja ovoliko misica pokrenuti, umorit ce sam sebe.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Tamo gdje on bude isao, nema usade tako da za "kondiciju" ima lijeka. EPO.

    Mada, Pudzianowski je bio gorostas za sebe pa je opet napravio 12–6 (1) rezultat. Nije nemoguce ali je sve to opet, teatralno.

    Martyn Ford je meni bio uvijek fascinantan ali ne znam zasto mu treba MMA karijera. Samo sa svojim izgledom moze daleko dogurati. Ima ga u nekoliko serija i filmova. WWE bi bio savrsen.

    [​IMG]
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Erko Jun govori da su mu ponudili da mu on bude sljedeci protivnik...
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tacno smijesno koliko mu je mala glava. Hahahhahaha
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    According to multiple sources, there is a proposed deal on the table for the UFC to release former flyweight champion Demetrious Johnson from his contract in order to allow him to sign with ONE. In return, ONE will release former welterweight champion Ben Askren from his contract so he could finally join the UFC.http://www.espn.com/mma/story/_/id/...onship-close-finalizing-first-major-mma-trade

    EDIT: Mirsad Bektić vs. Renato Moicano UFC 231
     
    Last edited: Oct 24, 2018
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prava prilika za Mirsada da pokaze da je vrijedan top 3 mjesta. Ako uzme Moicana, koji ima odlicnu formu, bice to game-changer za Mirsu. Idemo!
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Iskreno, 125 divizija je meni sranje - DJ jeste GOAT tamo ali nikada me nije pretjerano interesovao, da ne govorim o Cejudu koji je prvak iste. Neka svi pređu u bantam i riješen problem. Ben Askren u UFCu, neka smo i taj dan dočekali. On je instant welterweight title contender.