Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne vrate ti novac ako se pokvari u toku garancije nego te zavlace, a kamo li da vracas ispravnu robu jer ti nije legla.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ev sa PCExpert foruma
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Unutar garantnog roka se novac i ne vraca. Samo unutar reklamacijskog roka. Kada starta garantni rok, prodavnica nema vise nista sa tobom. To je izmedju tebe i ovlaštenog/dobavljaca. Druga je stvar sto neke firme uzmu servisnu proceduru na sebe pa nosiš gdje si kupio a oni dobavljacu/ovlaštenom.

    A to da je cirkus i da se ni to ne postuje, da kupci nemaju prava ili se ne izdaju fiskalni, to sto se prodaju telefoni koji su stigli sumnjivim putem pa ne podliježe originalnoj garanciji od 2 god vec nekoj 6m.. je neka druga stvar.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hrvatska to ima po zakonu.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    AOC 2778x I Dell SE2416H [​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ccc, forum na manjem. :D
     
    Esh likes this.
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    blizi mi nekako, lakse mi gledati :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ili je do vecih pixela :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam, nekako mi lakse na FHD kuci, a na poslu imam dva dell 27'' i na njima mi je milina :)
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni bi legao kakav IPS dell 24'' :D
    ovaj moj sto sada koristim,nesto mu se pokvaio osd ili kako se vec zove ono za stimanje boja i ostalog...a i boje su mi nesto cudne na njemu sada...haman je odradio svoje
    imam ga sigurno nekih 7-8 godina...valjda ko bude prodavao po dobroj cijeni sta ovdje :D
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    I meni bi kakva klinika, ali samo da mene ispituju.:D
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kolins,nesto od ovog ce i leci...mislim treba mi sve navedeno,ali kratak jorgan
    btw.ti mene fakat spijuniras po forumu
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Evo nemam pametnijeg posla nego da tebe spijuniram hahaha nego u koji god podforum udjem, bodu u oči tvoji planovi lol. Što bi nekog ovdje trebalo zanimati šta bi ti volio kupiti za mjesec, dva ili pola god. Kad htjedneš kupiti, postaviš upit i tražiš savjet sedmicu ranije i to je svrha ovog foruma :) želje i pozdravi su negdje drugo :p
     
    zippoo likes this.
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima li neko na forumu da je prico da radi u imtecu i da moze jeftinje dobiti monitor, jedan sam zapiko al mi poskup!? :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hvala, budem ih pito :)
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Koji monitor hoces?
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ih davno proslo :) Uglavnom genelec ima ovu opciju slicno ko u Hr. Kupis monitor i mozes vratiti u roku 7 dana nije bitno zasto, samo sacuvas svu ambalazu.
     
    heroic likes this.
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Koliko si siguran u to?