All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited: Oct 14, 2018
  2. aeRo

    aeRo Komšija

  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Petlas je valjda klasa Tigra.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Petlas je stara firma koja pravi gume za avione, kamione, traktore, industrijska vozila itd. Za auta i nisu neka sreca ali su bolji od Tigra.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Prodavat ce uskoro moj jaran Opel Corsa, 1.4 benzin, mislim da je 2015 godina (ima jos godinu fabricke garancije) cca 35-40k km presla, reče mi oko 16k da bi išla.... Kupljena nova ovdje, on prvi vlasnik, svi servisi u ovlastenom radjeni...
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Tesko da ce ici za te pare, pa nova je 19500-20k, 2018 godiste, 0 na satu. A po 16-16500 idu 2017, sa par hiljada na satu. To ce ici vise na 14.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ova ima i fine opreme a to još nije 100% sve nista nije u kamenu

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    Ja kad uzima gume iz premium segmenta, pa recimo top5, gledam kao istu gumu i tražim najjeftiniju opciju kod lokalnih prodavnica sa gratis skidanje montaža balans, a nalazio sam conti 830,850 pa sad 860 i mišelin a4,5 po dobrim cijenam sa montažom.... sredji segment ima stvarno puno opcija ali nisam kupovao, a viđao sam i donji segment od tigra i oko tigar gume na top vozilima i ljudi se voze jbg...i neka se voze...
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni trebaju dvije conti ts860 205 55 r16 a makbelu počeo da naplaćuje montažu, ima li gdje jeftinije od njih?

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. nivla

    nivla Komšija

    Last edited: Oct 16, 2018
  12. Almir

    Almir Komšija

  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    JP Performance - Lamborghini Aventador SVJ


     
    Vedo likes this.
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fakat ovaj D4 motor svakim danom oduševljava, što performansama, što ekonomičnom potrošnjom i tihim radom. Zadnji trip od 360km.

    [​IMG]
    Gradska je oko 8 litara.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Raja ako moze pomoc, preporuka.

    Gdje u Sa najjeftinije zamijeniti gume na felgama, sa ljetnih na zimske? 18ke su u pitanju. Hvala
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma


    Ova hyper auta su sva glupa ali ovo dobro izgleda.
     
    heroic likes this.
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako sam ja upoznat, trebali bi od sljedece godine poceti iskljucivati iz saobracaja auta koja ne ispunjavaju svoju euro normu. Ako nece, onda neka nam ne naplacuju eko test bezveze.

    Ali nismo najzagadjeniji zbog auta nego zbog privatnih lozista i teske industrije.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    drug, takve su guzve po sarajevu cijeli dan, a spica bas bas 7-30 - 9.00. Auta neispravnih bruka ziva, + lozista... i tako :)