R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Uncharted 4, God Of War, novi AC, Zelda BOTW obaraju rekorde prodaje. SP ne ide nigdje.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Eto uspio si nabrojati pet naslova sa tri platforme koje su izašle ili trebaju izaći u naredne dvije godine. Pravo je pokriveno single player tržište.

    Pa nabroj koliko je multiplayer only naslova predstavljeno i koje pare okreću i koliki fokus uzimaju ovim velikim publisherima.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima veliko trziste za SP igre. MP je popularniji, ali ljudi i dalje vole SP igre. Spider-Man je isto tako oborio rekorde prodaje na PS4.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ipak je zanemariv taj broj SP igara. Koliko igara ima SAMO SP? Prije je to bilo sasvim normalno, MP su bile tek poneke igre, a rezultat su bile puno kvalitetnije igre.
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    SP je propao otkako su igre počele dobijati negativne ocjene jer kampanja traje tipa samo 15h, wtf. Sad kad vidim ove buzz natpise "SP kampanja od 60h" dovoljan mi je razlog da zaobiđem a kamoli platim za repetitivno ponavljanje debilnih side questova. Najbolje igre su bile ono kad si mogao reći "prekuc'o" :D
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Samo 15h ? To je prije bio benchmark. Sada ti je kampanja 5/6 sati na igrama tipa CoD. 15h je vrh za SP non-rpg igru.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    15-20 je sveet spot. Najgore kada od linearne igre naprave neki kvazi open world da side questovima samo da se može reći da nije linearna.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Zavisi u suštini od tempa igranja, nikad nisam bio neki rusher, ako me igra zainteresuje volim istražiti suštinu do detalja tako da su mi ove preko 15 sati pegla za završiti ako je na silu razvučeno.
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nekidan sam prekucao Wolfenstein The New Order i odavno me nije jedna igra toliko pozitivno iznenadila. Trajala je mislim oko 15 sati i to je bas taman. Inace mi je mjera poluotvoreni svijet tipa Dishonored 2, God of War i sl. jer me smaraju genericni questovi otvorenih svjetova, ali, zacudo, Asassin's Creed Origins, evo, igram, i uopste mi nije naporan, naprotiv. Ne idu single player only igre nikud, iako je multi daleko ispred po zaradi.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ove godine je izaslo odlicnih 10-15 AAA SP igara, nema se kad odigrati sve, o cemu pricate
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koje su to. Ja evo upalio evil within jer nemam šta igrati dok ne izađe RE 2 remake
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    God of War, Spiderman, Dragon Quest XI, Yakuza 0, Ni no Kuni 2, Valkyria Chronicles 4, Far Cry 5, AC: Origins, Shadow of the Tomb Rider, Nintendo necu ni navoditi, vecina ga ovdje nema.. Do kraja godine izlaze Darksiders 3, RDR2 i jos par jakih igara. I to su samo popularniji naslovi, ovih s manjim budzetom, a jakim gameplayom imas jos bruku. Nema se kad stici sve.
     
    Vedo likes this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve PS4 ili me ne zanima. Samo ću Laru kad je obiju.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Pre-load pocinje sutra, oko 90 GB je, a stize na 2 BR diska ko kupi box verziju.
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nista, cekat cu Crni petak ili Novu godinu da je ubodem jeftinije. A do tad, Vedo, javljaj utiske. :)
     
    Vedo likes this.
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni za one bi trebali poslati u pon.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator



    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
    Esh, Pelikan and Sena like this.
  18. Neso

    Neso Komšija

  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mora da je greška...
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo će sigurno izaći za PC, kada vidiš GTA zaradu, nema šanse da propuste taj dio kolaca.