Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Otkljucavanje ide po paketima, kao i do sada. Kada izadje zvanicni cjenovnik bice jasnije.
     
    Eldorado likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Fina opcija, mada meni beskorisna. Jedino kada bi mi izbacili ovaj resiver i ubacili nešto ovako, jer ovaj trenitni je odron.
     
  3. Almir

    Almir Komšija

    gdje se mogu naći info cijene tj cjenovnik, ili još nije izašao?
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa covjek fino napisao "Kada izadje zvanicni cjenovnik bice jasnije". Zar je teško skontati da još nije izašao ccccc
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    @hamo pipa

    Postoji li sansa da se kupi EON za smart tv app?

    Ako dozvole EON resivere na svim mrezama ima li sanse da raja koja zeli samo app na Smart TV preko EON app kupi racun?

    Cudi me da to nisu ubacili npr placam mjesecno za racun kao (netflix) i slicne app na TV-u.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Izgleda da je cilj prodati i uredjaj :) stoga ne vjerujem da ce omogućiti korisnicima koristenje app-a na ostalim platformama ukoliko mu se pristupa van Telemach mreze.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Lakse je prodavati racun EON kad vec imas na Smart TV-u sve.

    Al ako je otkljucano sve kako je najavljeno za sve ljude koji imaju pristup netu.

    Ako ima neko da prodaje EON za smart TV i ako bude otkljucano sve nek se javi na p.p dogovorit cemo se za placanje :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja nedavno presao sa grande family na grande extra i ako sada potpisem EON paket, gubim ovih 63KM po staroj cijeni. Isti paket bi placao 76KM. Ne znam zasto se ne prebacuje ista cijena za isti paket al hajd'.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    kako ce zaraditi ?
     
    NAILS likes this.
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Tranzicija sa EON 2 na 3 je sa 100Mb na 200. Nidje veze. U biti brzinu su povecali za 80Mbita ali je veci racun za 5KM.

    Za isti paket, da predjem samo radi boxa, bi bilo sa 63KM na 80.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ako ima neko EON za Smart TV da ne koristi nek se javi u inbox.

    Pa cemo dogovoriti se za cijenu.
    Svakako placam iptv pa bih presao na EON app.

    Edit:
    Jel total tv korisnici imaju mogucnost koristenja EON app na smart TV-u?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 18, 2018
    bhd likes this.
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne upratih, kad se moze preci na ovaj Eon paket?

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Trebalo bi da je sve spremno i da mozes traziti prelazak na EON.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    U cjenovniku pise da stupa na snagu 26.10. , molio bih kolegu Hamu da provjeri moze li se vec sada preci ili se mora cekati famozni 26. :)
     
  16. Almir

    Almir Komšija

    eh cijene su tu, jbg sori nisam vidio da nije bilo cijena, sad je slika potpuna...

    nije loš ovaj premium za 33km prvu godinu kasnije 80, koliko se može sad tv spojiti i na koji način? ovo ostalo mi je manje više ok...
     
  17. Benq

    Benq Komšija

  18. Almir

    Almir Komšija

    mislim da ova ponuda jede moju tv full što sad imam, nije neka velika razlika u param na 2god trio premium vs ovaj sad cca 200km, ali me raduje internet 200/12, 4k sportklub i sl....da mi ne leže džaba ovi 4k televizori :)
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Upravo zbog 4k nije lose.
    Drago mi je da krece to i kod nas u BIH.
    Da je po bh telekomu ne bi ni HD imali.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja putem Weba sad narucih EON Premium paket. Nije bilo opcije da se naruci FIBER TRIO EON 3 paket. A opet ne kontam razliku izmedju Fiber i ovog Premium, stoji za oba da su 200 Mbs?