1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ne treba mu zynga, dovoljno je fb i pratece socijalne mreze.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma buraz, telefon ako koristis ono random,tu i tamo se javis, posaljes poruku moze 3 dana.
    Upalis zyngu odigras 4-5 sati max i na 15 % si :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Popravili su ekran na mi band ali i dalje neupotrebljiv na suncu. Da je neka verzija e ink ekrana bilo bi puno bolje, jer svakako nije potreban dobar refresh rate za ovo njene opcije
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ja neki dan razmisljao da li naruciti band 3 jer dvicu koristim bukvalno od kako je izasla (preorderovao je) ili neki od njihovih satova, na kraju odluka pala na amazfit pace jer je nekako zlatna sredina, stratos mi bio preskup a bip iako mi se svidja imam osjecaj da bi na ruci izgledao kao igracka

    kad stigne vidjet cemo jesam li pogrijesio u izboru ili ne
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja evo vec 2 sedmice koristim amazfit pace i prezadovoljan sam, a pogotovo mi se ekran svidja sto je takav da sto si na jacem svjetlu? vise se i vidi.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema potrebe da uzimaš mi band 3 ako dva još radi. Meni dvojka crkla. Sada kada koristim trojku mogu reći da me ovaj touch meni nervira, bolje je bilo na dvici. Koristim je radi sata i alarma, jedino dobro što su štopericu ubacili.
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    @Haker radi dvojka jos uvijek super mada vec pokazuje znakove starosti, ima na njoj raznih ogrebotina mada i ne bilo kad se uzme u obzir da joj je u junu bilo 2 godine kako je kod mene a bukvalno je ne skidam s ruke

    @SpookyMoO i ja mislim da cu biti zadovoljan, bas sam gledao testove i koliko sam vidio hvale tu tehnologiju ekrana jer se na mi band 2 bukvalno nista ne vidi kad se koristi na suncu sto me i najvise nerviralo
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Da li još nekom iako je je viber podešen po defaultu notifikacije za poruke imaju isti zvuk kao SMS ili neka druga lijeva notifikacija a ne klasični viber zvuk? Na poziv viber zvoni normalno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod mene je tako, promjeni u opcijama.
    Nego uzeo oklop za note 5, tamo odabrao note 5 pro.
    Hoće li moći oklop na note 5, valjda su isti.
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Isti su naravno :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  11. kvaju

    kvaju Komšija

    Imam redmi note 3, bio LOS 14.1 na njemu, takvog sam ga uzeo. No kako je imao nekih bugova preko kojih se ne moze preci, odlucio sam stock miui da vratim na njega. Nisam vele čitao, preumoran sam bio, malo nabrzinu xda i yt, i odradio preko twrp sljedece
    Odradio sam sve kao na klipu, no naravno zbog mog brzanja nije proslo kako treba.
    Nakon odradjenog procesa kaze samo resetiraj i to je to, no meni nakon reseta samo blicne MI znak, i nestane i crn ekran. Mogu u fastoboot uci, twrp nemogu.
    Kontam ako tko slucajno ovdje zna proceduru ispravnu da kaze, ili mi ne gine citav dan opet citanja, a neda mi se :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. fipi

    fipi Aktivista

    Evo gledam malo ove xiaomi na aliexpresu, pa ako moze neka preporuka koji da odaberem:
    Global ROM Xiaomi Redmi Note 5A 5 A 64GB ROM 4GB RAM Mobile Phone Snapdragon 435 Octa Core 16.0MP Front Camera 5.5" Fingerprint 140 Eura
    Original Xiaomi Redmi 5 Plus ROM 4GB RAM 64GB Snapdragon 625 Octa Core 5.99" 18:9 Full Screen 4000mAh 12.0MP Camera Smartphone 140 eura
    Original Xiaomi Redmi Note 5 3GB 32GB Mobile Phone Snapdragon S636 Octa Core MIUI9 5.99" 2160*1080 4000mAh 12.0MP 134 eura

    Kamera mi nije vazna. I koju zastitu uzet za ovo

    Pozdrav,


     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cudne su te cijene. Taj zadnji je najbolji, i u pravilu najskuplji.
     
  14. fipi

    fipi Aktivista

  15. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam neki dan dobio ovaj Global Version Xiaomi Redmi Note 5 4GB 64GB 5.99" Full Screen Dual Camera Mobile Phone Snapdragon 636 Octa Core 4000mAh CE FCC
    https://s.click.aliexpress.com/e/cq2R3CtS

    Došao za manje od mjesec dana, carina je samo otvorila paket, 3.5KM platio
    Sad je skuplji malo zbog kursa dolara, mene je koštao 15ak KM manje u odnosu na sadašnju cijenu... Nije greška uzeti ni model sa 3gb/32gb. Samo gledaj da je global version.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Majesco

    Majesco Aktivista

    Stigao update MIUI 10.0.2.0 navodno poboljsava kameru i bateriju.
    Vec odraduje update pa ce mo da vidimo kako se ponasa.
     
    Eldorado likes this.
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Idemo na download pa valja su doradili još bolje.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odradio sam i ja update, mada prema onome sto je navedeno, u pitanju su neke dorade za notifikacije i bug u kameri koji restartuje telefon. Ja taj bug nisam imao.
    Nigdje ne pise da su nesto doradili na bateriji.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni je bio nekad bug na kameri.
    Cekam duze da je otvori tj da se slika pojavi.

    Valja su to ispravili

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kakva je kamera na redmi 6 pro modelu i gdje se on smjesta u ovoj ponudi xiaomija
    je li bolji od note 5 modela ?
    onako po specifikacijama,sve je isto,samo ima notch i zbog toga i malko veci display