Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @Patton2410
    Ne hejtam nego kazem samo da je do sada kroz sve ww2 igre i ono sto se prezentiralo o ww2 na tv-u bila skroz druga prica. Jasno je da je u americkoj vojsci bilo segregacije jos od doba revolucije pa do vijetnama. I danas su teski po tom pitanju. Za evropu je skroz druga prica.
    Nije ni bitno hajmo dalje, bezveze spomenu. Da hoce igra biti dobra.
     
  2. rainman

    rainman Aktivista

    Evo sinoc nabavih BF4 standard edicija bez ovih DLC-ova... nisam stigao jos pokrenuti igru pa usput da pitam da li mi je potreban DLC (Premium BF4) i igraju li još uvijek mape is ove standardne verzije?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Filtriraj samo DLC mape na battlelogu pa vidi koliko su popularne. A nedavno ti je bio PREMIUM free.
     
  4. rainman

    rainman Aktivista

    A znam... propustio sam sale za koji dan... FML :D
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mora svaka prica biti ista. Ako nije ista, ne znaci da u njoj nema istine. Segregacija ne znaci da nisu ucestvovali u ratovima i bitkama. Imao si crnacke odrede kako u revolucionarnom, tako i u gradjanskom ratu u Americi.
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Mene vala zalibo tuki za taj neki "realizam", samo da bude gameplay zabavan i bez bugova, i da naravno meci pogađaju tamo gdje i nišanim a ne kao u BF1 gdje raspališ po liku i učiš Bismillu da preživiš, tj. apsolutno nemaš uticaja na ishod okršaja!

    Naravno, za mene lično će mnogo ovisiti od toga koliko ova naša ekipa bude šutala, jer evo BF1 nisam par puta otvorio otkad je i raja prestala da šuta, možda par puta odigrao čisto da ispunim one "road to bf5" zadatke (obično skupim dovoljno za jednu mapu CQ) i izađem! Ali uzimajući u obzir da sam uspio "navući" još barem dvojicu koji su mi obećali da će uzeti igru, ima nade da se petica bude šutala više nego kec!
     
    Last edited: Oct 21, 2018
    RaP likes this.
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Ja uzimam hajmo dalje!
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Lako je uzeti, teze je igrati :) tebe baš i nema nešto haha :p
     
  9. veki81

    veki81 Aktivista

    Igram Fifu dok petica ne izadje, i ako ne bude valjala onda opet igram fifu :D
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Neka onda Piroman uzme jedno 2 mj poslije tebe, dok ti skontas da li ti valja ili ne haha :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Bolje da nam ti pozajmis acc da probamo jedno mjesec pa da vidimo hocemo li uzeti :D.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uzeo na PS4. Dosta raje iz klana koja je skip BF1, ce uzeti BF5, pa i ja isto tako. Generalno nam se svima svidja gameplay. Samo se nadam da ce osvjetljenje popraviti, i koliko toliko bugova fixati.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam za one, ako ce jos netko uzimati ko ima one, nek javi.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Svi su ovdje sa foruma uzeli i BF1 pa se opet nije igrao. Ni nakon ovih 5$.

    Jedino je problem sto se treba baciti desetak sati da se vidi kakava je igra (oruzja, mape, komuniti). Mozda neki alternativni mod izvuce igru kao sto je BR COD. Konkvest sa ponudjenim mapama u beti je bio tanak.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    BF5 ko hoce kupovati nek laganice odmori do marta kada igra bude kompletna (tj. kada bude imala ono sto su obecali da ce imati na release day, ovo sad sto ce izaci mi isto early access gluparija) do tada ce i cijena spasti. Samo 8 MP mapa na launchu i hrpa bugova je za mene dovoljan razlog.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mogu ni full igru izbaciti.

    [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisu oni full igru izbacili deceniju, ali ovo je na visem nivou :D O igri apsolutno niko ne prica, kao da ni ne izlazi...
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam zbunjen, hoce li biti CQL na launcu? Mene samo taj mode i interesuje. Rush sam prestao igrat poslije BF3, jer BF4 rush mape su bile uzas. Operations na BF1, pa nisam 4 partije odigrao. Camping cluster-fuck. Battleroyale sam izcefio sa H1Z1, tako da mi ne treba sad. Probat ce se kad izadje.

    Ako ima CQL, ja sam good. Volio bi vise od 8 mapa, ali nije ni to lose. Obicno je 9 ili 10 bivalo u startu.

    Nisu mi jasni kad izbace ovaku sliku, gdje ce samo vise zbunit narod i samo sebi odmoc.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sacekati barem do proljeca, ne uzimati ovo sada da se izbjegnu frustracije :)
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sa ove slike nista ne kontm.
    Trijezan sam, usput.