Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

    1000$ jebeni iPad sto sam konto uzet nekad. Ipak ce sacekat.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    je li ovo type-c na iPadu konacno?
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Fino izgleda, dosta raje je 'trazilo' novi ekran u starom kucistu, i eto ga :D Osim tastature, koja je podijelila dosta korisnika, meni npr. godi i svidja mi se osjecaj kucanja, ali masi svijeta ne. Mala je razlika sad izmedju Air i Pro sto se cijene tice.

    Ali digli su pocetne cijene svakom uredjaju, Air je 1200$, Mac Mini 799$, iPad 799$...
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cudo bi bilo da ne dignu. Tako ide.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jos koja godina i nece imati proizvod ispod 1000 dolara

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koga briga dok je nama naše braće Kineza nema zime.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima za onoga ko kupuje iPad, a ne kinezere.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Ninja

    Ninja Komšija

    Jbg, Android tableti nisu ni za sta osim malo surfanja i gledanja videa. Ako hoces nesto ozbiljnije, valja nabavit iPad ili Surface.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne znam vala sta "ozbiljnije" mozes radit na tabletu, bio to iPad ili Android.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Vala ja bih glat editovao video, crtao, obradjivao slike i igrao se na novom iPad Pro. A12x je sex. Za par godina intel ce dobiti pedalu, vec je sad ipad mocniji od masu notebook rjesenja.
    Odosmo u offtopic.

    Sto bih volio da se na iphone modele vrati ova dizajn linija kao 5/5s/se, na ipadu izgleda fantasticno. Ovo sad na telefonima je previse "zaobljeno".

    Sent from my MI 6X using Tapatalk
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I meni nedostaje taj dizajn, bas je kul bilo i sa 4/4S kad je mob mogao stajati uspravno :D
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    TAko kazu 49 marki do kraja godine u mekline, mada sam ja uzeo rezervnu bateriju za 20km za blackfriday, i uz racun bilo kad mogu zamjeniti bateriju besplatno kod njih :) dobar deal svi su mogli uzet bat, a mislim da i sad se moze uzet ista za 49 pa je nekad mjenjat :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel' istina da uređaj mora biti u savršenom stanju da bi uradili zamjenu baterije? Dobio sam jednu 'šesticu' na poklon sa 'bendgate' problemom i malom pukotinom u ćošku ekrana pa kontam da jedva čekaju da takav uređaj odbiju sa servisa.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nije istina, barem u mom slucaju. Moj telefon je bio ostecen i zamjenili su bateriju bez problema.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    gdje si uzeo zamjensku bateriju?

    ja kako znam mimo appleovih servisa, ne moze se doci do originalne baterije. cak i ona od ifixita nije oem



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Uzeo u mekline, bila akcija 19.9KM zamjenska baterija na blackfriday -
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija

    Najpametnije ti je zovnut njih pa vidjeti.
    Kolegica imala problem, sa 7+, polovan uzela ja ga testirao sve po ps-u, i ona radi sebe u ZG kad je bila, u iStyle otisla i tamo da zamjeni bateriju da joj duze traje telefon.
    Vraćen sa servisa, 3d touch ne radi.
    A radio kad sam ga ja pregledavao.
    I sta bi na kraju, kad su uzeli da rade bateriju, senzor vlage aktiviran bio, inace, tko nezna, sim tray izvadite, baterijom posvjetlite ako ima crvena trakica bio je dodir s vlagom.

    I kad su bateriju vratili, prestao 3d touch raditi, vjerovatno kako su otvarali uredjaj, to nesto se jos aktiviralo, i eto prestalo da radi.
    Njoj ne fali, prvi joj je iPhone, al ipak, bas bed.
    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk