Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Forza dobra je igra :) mada dosta nas i ceka neki dobar deal a ne preordujemo:)))

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Ma sta cekas ti bankar hahha vadi kes kupi
     
    dag_sa, veki81 and forzamilan like this.
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Rece cojk koji je prvi uzeo bf1 i zadnji odustao od igranja ga ovdje na forumu. :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja juce igrao BF1, ili sam pozelio ili je igra dosta bolja sad nego na launchu. Bas mi je leglo.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Bolja je nego na lanču ali brzo dosadi. Bice da si pozelio.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bolja jeste ali je community daleko gori.

    Redovno se switch u pobjednicke ekipe, sto cini partije one sided i pravo mi je drago da u BF5 nema switchanja. Jedini nacin da se switch u BF5 je ako imas jarana na drugoj strani.
     
  7. Scholl

    Scholl Aktivista

    Odigrao 10 sati Bf1, onaj trial period koji sam imao. ne znam kako vi mozete naci zadovoljstvo u onoj igri, ali ja nisam mogao.
    Mozda sto sam navikao na bf4, al ovdje zaginem za tren oka.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    TTK je ja mislim bio brzi na BF3 i BF4.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni je ekstra bio samo gameplay za malu djecu, i smoriše sa mortarima i bombama, 5 mortara padne kraj tebe i nista ti ne bude
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa ne glasi džaba jedan od navoda historijskih činjenica iz WW1 da je daleko više vojnika poginulo od mortara nego od vojničkih metaka. Željeli su vjerodostojnije prikazati takvu situaciju kada svuda oko tebe padaju granate a ti pokušavaš da osvajaš teritoriju ili da se braniš. Hitbox mortara je dosta uzak, to je da ne bi ginulo 10 igrača od jedne granate, stvar je balansa. Pa ne ispaljuješ mini nuklearne bombe.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hajde se ti laganini prešaltaj na Arma 3. Tamo se gine tako kako ti želiš :) bf nikad nije bio simulacija, jer da je iole to, 90% igrača koji ga igraju bi prešli na cod :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    presao sam ja odavno na red orchestra i insurgency

    ali nije poenta to, nego nebalansirano, smeta gameplayu, moglo se to bolje korigovati

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    ARMA 3 je najgora igra koju sam u zivotu probao. ARMA je i dalje u alfi. Ima dobre modove, dobar mod komjuniti, ali sa tehničke strane, igra je odron. Nedo bog nikome.

    BF nije nikad' bio simulacija ali ne mora biti ni Benny Hill simulator.
     
    Reventon likes this.
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    11 dana ranije izlazi za Origin Access, nisu ni oni normalni.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Na originalan access je čisti keš. Nisu oni ludi haha :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Tačno tako.
    Ako izračunas, trenutno da kupiš ključ za igru je oko 80KM.
    Ako kupiš Origin Premium Acess to ti je 30KM za jedan mjesec, ako kupiš igru naredni mjesec to je dodanih 80KM i platio si ukupno 110KM.
    Nije to glupa ponuda, vec je super smisljeno. Ali moras biti siguran u to da ce se novi naslovi korisnicima svidjeti i da ce se predplatiti na najmanje 3-4 Mjeseca i na kraju ipak kupiti igru. Pa i da je cijena na sniženju 32-35€ kupac je nakon 2 mjeseca na gubitku
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Pretplata je dobra stvar ako planiras igrati vise naslova. Samo radi jedne igre nema mnogo smisla. Mislim da je subscription sistem buducnost ali sve zavisi od kataloga. PREMIER je trenutno tanak sto se novih naslova tice. Basic sub je vec super. Za 25€ na godinu se mozes dobro izigrati.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Basic origin access je super stvar, jeftino, bruku igara dobiješ.. premier je budalaština.
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa sad, dalo bi se raspravljati. Npr, ko redovno kupuje Fifu i jos neki AAA naslov iz fransize njemu je extra deal jer za 100 EUR dobije obje igre koje su otprilike tako i aktivne jednu godinu dana, a ostalo mu dodje gratis. Da kupuje samo 2 naslova na izlasku platit ce vise od godisnje pretplate.