Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Apsolutno. Ja morao produziti svoju prije nekih 10 dana i platio full cijenu, jer nije bilo ni marke jeftinije u zadnja 3-4 mjeseca. Zato cu sad vjerovatno uzeti i ovu od 40$, da nebi opet full cijenu platio iduce godine.

    Bdw. I na Amazonu je 40$, ako je nekom lakse tamo uzeti.
     
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Uzeh si PS Plus 12 Month Membership za svega 40 Dolara i sto se tice kupovine za ovaj mjesec dosta tek tamo pred novu godinu cu uzeti Spider-Man i God of War :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    God of War je 11/10, trenutno 23$ na US store.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dzaba. [​IMG]
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jeste, ali dok dodje do nas + pdv i carina izadje 600KM.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma nisam ni mislio na nas, mi možemo ovako gledati na ove dealove :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam upikirao Nier Automata. Kad je igrica izasla a nikad ispod 30$ nije isla. Isto kao GTA nesto. Sad ce biti 19$ u Best Buy, to obavezno ugrabit.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrh igra, samo ne citaj spoilere na netu.
     
    Patton2410 likes this.
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Od kako je izasla na radaru mi je, jer sam igrao onaj demo sto ima na storu, i bas mi se svidila. Nikad ja sebi ne spojlam kad znam da cu uzeti igru kad tad. Jedini problem je sto se jaranu sa kojim share ne uzima, a meni je puno bilo dati 60$, a kad je spala na 30-40, uvijek neka druga ispred izleti da se uzme. Sad je vala i ona dosla na red. Prva igra koju cu uzeti na disku jos od AC Black Flak, koja mi je dosla uz Pleyku. :D
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ovo za black friday ponude tacno treba ganjat nekog prijatelja koji je otisao u Njemacku da kupi PS4 do 200€. Svakako do NG diaspora ce doci barem jednom ovamo :D



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ima narodna verzija al nisam probao
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeh i ja God Of War na PSN Storeu, 22 USD je stvarno dzaba.
     
    Sena and Pelikan like this.
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. gilla

    gilla Aktivista

    Smiri ocekivanja. Demo je mozda najbolji dio igre. I ja sam imao velika očekivanja pa sam ostao razočaran. Ipak uzet ces je pa probaj ali ono sto mi se nije svidjelo:
    - igra poprilicno izgleda lose ili hajmo reci ispod ps4 standarda, u momentima skoro kao ps3 igra.Solidan fps.
    - ogroman poluprazan svijet , pustinje u kojima nema nista, "zalijepljene" gradjevine itd.
    - mapa je ocajna i znao sam potrositi 20 minuta pokusavajuci doci do misije i sl.
    - ovo mislim nije spoiler jer ti svakako neko treba reci. Igru moras vise puta preci da bi vidio sve(questovi se mjenjaju u u NG+) sto igra nudi da ne govorim o 20+ krajeva
    - prelazak B je smece (isti prelazak isti questovi sa drugim likom), daju ti dosadnog lika koji ima mislim 2 napada, hakiranje i bota, bukvalno sam samo glavne stvari gledao da preletim. Zato ti treba nekoliko sati.
    - onda imas prelazak c sa trecim likom i ovo je najzanimljivije i najviše akcije ima. Drugačiji questovi. Ono što će te dočekati ovdje je apsurdan skok u težini jer ako ranije nisi grindao side stvari ovdje će botovi uništavati kao budalu. Klasično jrpg. A side stvari su klasično bezveze, možda 2,3 questa zanimljiva. Ja sam ovdje odustao negdje pri kraju.
    - borba je nešto između turn based i akcije. Dakle real time ali napadi su nekako automatizovani, ukratko flashy izgleda cool ali bez substance. Dosta puta moraš držati dugme za bot napade dok praviš druge napade ili izbjegavaš. Smara malo je reći. Određene boss borbe možeš jedino riješiti sa botom (range napad). Određene boss borbe su preduge i predosadne.
    - oružja su dosadna i malo ih ima. Nekoliko mačeva, nekoliko vrsta botova. Shopovi za upgrade, pola stvari je nejasno ili nedovoljno objašnjeno.
    - kad smo kod borbe hakiranje će ti dosaditi na pola puta. Hoćeš nešto da hakiraš? E pa ulaziš u mini 2d igru, bilo kao sidescroller ili nešto kao fliper. Tako svaki put.
    - neprijatelji su dosadni, svi izgledaju skoro isto. Nekakvi okrugli roboti i sl.

    OST je fenomenalan, priča je solidna iako ne baš sjajno prezentovana. Ima nekoliko solidnih boss borbi, i nekoliko fancy ideja, art na nivou. Igra kojoj je trebao veći budžet, i još barem godinu dana razvoja. Ipak ima ljudi kojima je vrhunac. Ako te ne uhvati igra na početku ili na prvom prelasku, moj ti je savjet prekini na vrijeme.
     
    Patton2410 and Haker like this.
  15. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Nista za mene izgleda iako imam PS preplatu godinu dana neki dan je aktivirao 12 mjeseci.
    We're really sorry but unfortunately you are not eligible for this offer.:)
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Steta sto se mora raditi i spavati, inace bi je u jednom sjedenju zavrsio :D
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ne hajpam se ja toliko. Vidjet cemo, javim utiske za koji mjesec. :D
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja je necu jos zadugo odigrati, ovo malo vremena sto uhvatim ode na RDR2 i pomalo Let's Go Pikachu (nostalgija je a b*tch) :)
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Po tvojoj preporuci, uzeo Maxtor m3. Uzeo od 2TB. Platio ga 55$ (58$ sa porezom).

    Zahvaljujem druze!
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam uzeo isti nedavno ali od 4TB, rastavio ga a hdd ubacio u komp.
     
    Patton2410 likes this.