USB PROBLEM

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Ghostbusters, Dec 6, 2018.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz
    Imam jedan problem , imam dva stika jedan 64GB Jedan 16gb e sad oni su na FAT 32 podeseni.KAd ih ubacim u racunar rade sasvim normalno ali kad ubacim u auto na player ili na bilo koji drugi plyer nece da ocitava mp3 pjesme nista se nedesava . Formatirao sam ih nekoliko puta ali opet isto na obadva USB-a mozeli mi ko pomoci kako da rijesim ovaj problem .
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Probaj napraviti folder na sticku pa snimiti u taj folder. Svaki player ima ograničenje po broju file-ova, broju foldera/subfoldera i po kapacitetu stick-a.
     
  3. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Nece opet
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Probaj u drugom autu da eliminises player
     
  5. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    sve probao cak i u klavijeture stavljao nista a kompjuter normalno ih otvori i sve OK ali gdje god ubacim u plaer nista
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Formatiraj ga nekim programom (nemoj windows format koristiti).

    Meni je tako trebalo fat32 nije windows odradio format. Neki free sam program nasao i uredu je bilo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Probaj format fat32 sa nekim drugim programom ili sa druge masine. I onda samo jedan fajl ubaci pjesma.mp3. Da nije do kakvih dugih naziva, cudnih karaktera i slicno, mada ako si probao u vise uredjaja moralo je negdje radit tako da je vjerovatno do fajl sistema. I eject safely odradi :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Koji ti je stick uopće?
    Jel neki no name s ebaya ili?


    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Neki playeri ne citaju fat32. Format probaj u ntfs

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  10. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Probaj vratiti na default postavke (restore device defaults) preko windows formata, meni tako tv (malo stariji) nije htio ni jedan format dok ga nisam tako vratio.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da i ja ovdje priupitam. USB stik mi ne dozvoljava kopiranje, brisanje ni format. Izbacuje da je write protected. Trazio sam po netu, pokusao preko cmd nesto ali ne uspjevam to rijesiti.
     
  12. Teraflops

    Teraflops Guest

  13. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    Pokreni Command Prompt kao Admin (Open Elevated Command Prompt by Searching Start Menu) Opcija 3
    Kucaj diskpart (ENTER)
    List disk (ENTER)
    Select disk x (gdje je x stavi oznaku driva koji hoces formatirati) (ENTER)
    Attributes disk clear readonly (ENTER)
    Clean (ENTER)
    Create partition primary (ENTER)
    Format fs=fat32 (ENTER)
    Exit
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    obicno kada to pise,to je mrtav stick
    pokusavao sam ih nekoliko vratiti sa tim upustvima sa neta ali niti jedan nije ozivio

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk