Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Meni svaki ovaj Fallout izgleda kao trica, ne sjećam se kad sam se više gluposti nagledao u nekoj igri kao tada ali eto igralo se, obzirom da su to bili počeci ovih hibridnih all in one igara. 10 godina poslije...
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za SC se barem zna da je jos u alfi, ali izbaciti igru kao zavrsenu a ustvari je beta u najboljem slucaju, onda je to prevara i bezobrazluk. Nebi me cudilo da ih pocnu tuziti.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam na preorder kulturu. Davanje para na obecanja. Ljudi bacaju pare na SC jos od 2012-te. Neki i danas brane no mans lie, da nije bio false advertising. Ti 200$ paketi sa kacigama i ostalim smećem su vecinom preorderovani prije izlaska. Sada kukaju jer je igra krš.
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

  6. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Jesam ja jedini kome djeluje da AC:Odyssey nije grafički "nešto" o_O
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Odigrao malo Rise of a Tomb Raider, fina igra skroz.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    bolji je od originsa
     
  9. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Origins nisam ni probao... Nije mi se dalo :)

    Ali očekivao sam mnogo više od ovog... Uopšte nisam oduševljen nešto...
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Oba imaju neki glupi aa koji zamuti sliku totalno, ako na to mislis. Da su bar ostavili opciju taa sharpening, pa da se malo poostri.
     
  11. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Dobio sam pozivnicu za zatvoreni alfa test za anthem, pocinje u subotu ujutro. Ne ocekujem puno od igre, EA sve na kalup, misle da frostbite i AAA budget svaki problem rijesi.

    Preporucujem Hunt Showdown, jako sam izbirljiv po pitanju FPS igri ali ovo mi bas lezi.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista