Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uzmi G502 i uzivaj, ako hoces wireless onda G602.

    Sto se tice izgleda da je slicno G9X, jedino RAT serija, al je kvalitet i funkcionalnost losija nego G serija logija.
     
    nivla likes this.
  2. Esh

    Esh HWB

  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Preporuka za Logitech G305 ko voli manji mis :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam nanisanio tog Steelseries, probao kod prijatelja neki dan, bas bas dobro lezi u ruci.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad poceli radit i remastere miseva xD

    MX518, 16.000 dpi

     
    Esh and MakaveliTheDon like this.
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jbga stari, MX500 serije je prodato preko 16 miliona. Draga je para.
     
    Esh likes this.
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni treba samo usb kabal novi da se moj mx 518 ponovo rodi :D

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pored 3-4 solidna miša na kraju koristim OEM Dell koji sam dobio uz laptop link, beton
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Eh da odrade remaster G500. Dva bih kupio.
     
  10. Esh

    Esh HWB

     
    NAILS likes this.
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Starom crkao MX Revolution :) nakon ne znam ni ja koliko godina... sad bi mu trebao naci neki novi tako da traje 10 godina najmanje :) sta bi mi preporucili? Oko 100KM je neki budget, sto manje to bolje, i uslov je samo da je bezicni...
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas od Logija wireless M560 i M705 na piku, al da ce trajati 10godina to zavisi od srece i korisnika, 50/50 :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    68$ je nov Performance MX i 75$ MX Master 2S na amazonu, ako imas koga od raje da ga dobaci. Tesko ce se na sta drugo navici nakon MX revolutiona (a ovo su mu nasljednici), iz licnog iskustva :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Danas stigao Logitech Pro, bezicni. Kolega mi sredio sa nekakvim kuponom direkt sa logitech stranice za 89e, besplatna postarina kuci. Tek ga ukljucio, ali lijepo lezi u ruci.

    Uvijek sam bio logitech fanboy ali istina da imaju predobre periferijske proizvode.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    G303 miš - sensor housing rattle, G810 tast - volume wheel skoro pa izgubio otpor, z333 2.1 sistem - jacina zvuka nije izjednacena na oba zvucnika. Daleko je Logitech od onoga sto je bio prije 10-15 godina (barem je support na nivou), mada i ovakvi su bolji od Razer škarta.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Problem je sto su sve to igracke. Trebas vidjeti gigabyte. Ne vidim kvalitetnu "go to" periferiju. Koristim Logitech jer ne vidim bolje, ali je istina, sa svakim komadom periferije neka zayebancija. Jedino su mi wireless tastature sa unifying risiverom rock solid. Zaista nikakvih problema. Evo trecu koristim.

    Sto se Z333 tice, problem je na djekovima dole na pojacalu. Treba malo provrtiti. Iz nekog razloga gube 100% signal from day one. Na dva primjerka isti prob. Ne znam da li je do muskog ili zenskog prikljucka.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam svu periferiju od logitecha, MX master, onaj trackball M570, K780 tastatura, G510 tastatura, Z-2300 zvučnici... i stvarno sam bas zadovoljan. Čak na poslu imam G430 slusalice i bolje su mi od ovih tiamat 7.1 kuci...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Tri para G slusalica i sve tri proprdile u roku od 24h, distorzija. Zadnje su bile G35. Nikad' više. Jedini headsetovi sa kojima sam bio bas zadovoljan su SteelSeries. Trenutno koristim Siberia V2 illuminated.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Svasta, ja nisam imao puno problema. Sa G35 wireless jesam imao problema da mi je nekad znalo prekinuti i cuje se sum ali su mi odmah zamijenili pa sam ih takve nove i prodao. Sigurno vec 10-15g koristim samo Logitech i na malo sta se mogu pozaliti. Probavao sam u medjuvremenu i druge brendove ali se opet vracao, jednostavno mislim da nema bolje alternative (barem se meni pokazalo tako).

    Al' jesam i fanboy malo pa mozda nisam bas 100% objektivan
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne znam, G430 mi blji zvuk imaju od tiamata, kojem nikad ne mozes namjestiti zvuk da valja... ili u stereo prejak bass ili u 7.1 ga nema nikako, i ako ga ima, nije to to.. Plus oni jastucici se vec zgulili a fakat ih koritim minimalno bas zbog toga sto mi ne odgovara zvuk. Cesce koristim Sony HearOn i one imaju dosta bolji zvuk.

    Samo mi Shin treba da ih pogleda :) da ih malo zaletuje :)