Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tad ce BF 6 biti na snizenju, a V free ;)
     
    Pelikan likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za te pare se i te kako isplati. Super igra.

    Ja utuko vec 100+ sati.
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Daj nemoj ih pozurivati :D.
    Nek razmisle dobro.
     
    SoloUltra and Patton2410 like this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Previse se opterecavaju sitnicama, umjesto da uzivaju u super igri, po dobroj cijeni.
     
    SoloUltra likes this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Odigrao sma ja 20h. Zasitio se vec. Cekam ostalo.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da sam igram kao ti i meni bi dojadila nakon 5 sati a ne 20.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mora da je igrao sam :D :D
     
    Patton2410 likes this.
  8. Piroman

    Piroman Komšija

  9. Neso

    Neso Komšija

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve dok je kozmetika apsolutno me briga. A i znalo se. Nije da je tajna.
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Jedu vnago opasno sa ovim MT.
     
  12. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    BR-ovi su preuzeli svijet gaming-a , sve dok to ne ubace mislim da od velike prodaje nece biti nista.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    BF5 je identicno dizajniran kao Battlefront 2 i u zadnji cas su povukli kutije i MT zbog BF2 debakla. Obzirom da se radi o kozmetici, meni je to dosta bolje rjesenje nego DLC-ovi i s. pass. Komjuniti se ne dijeli sto je najbitnija stvar.
     
    veki81 likes this.
  14. TitaniuM

    TitaniuM Guest

    Ima ko voljan da pucamo ovaj BF nekad? Maksuz sam se registrovano na forum da nadjem neku ekipu jer nisam u ovom modernom gejmerskom fazonu pa ne znam gdje visi domaca raja. :D
    Origin ID: 6yclone

    Planiram kakav mikrofon kupit ovih dana pa da malo vrijeme ubijem poslije posla.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mi igramo navečer, poslije 21h najcesce. Svi smo malo stariji, radimo, i nema se kad po dani igrati.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  16. TitaniuM

    TitaniuM Guest

    A ja imam tlinaest godina i hocu da pucam igrice sa velikim cikama.

    Salu na stranu, i ja radim i dan i noc, nemam strogo definisano radno vrijeme. Ali vidim da ovdje ima dosta domace raje pa kontam ima neko zainteresovano da odigramo koju partiju nekad. Igra je odlicna, ali brzo dosadi solo akcija.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pronadji u ovom threadu discord link i pridruzi se ;)
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zna li neko mogu li se izgasiti popups sto izlaze na sred ekrana u toku igre? Ono riboni, medalje i te gluposti. Cesto budem na zastavi ubijem lika i onda mi razno razni popups pocnu izletat i ne mogu vidjeti ima li jos neko na zastavi.

    Ne znam zasto nisu stavili ove popups negdje u cosak da se pojavljuju, a ne na sred ekrana. Nesto kao za assignments sto se pojavljuje sa lijeve strane. Mali popup da te drzi u toku ako odradis neki dio assignmenta. Isto mogu i za ove razno razne stvari sto izlecu pred pola ekrana.
     
    Last edited: Dec 28, 2018
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni se to nikad nije desilo u toku igre. To počne iskakati kad se završi partija. to je mozda kod vas koji ste kupili full igru ili kako se već zove :)
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Full igru?

    Svaku partiju mi izlece i ide na zivce. Sta me briga za ribone, medalje, ili da mi javlja da sam uzeo zastavu na kojoj sam trenutno. Mislim nisam slijep, vidim da sam je uzeo, ne treba mi preko pola ekrana pisat 'hej, uzeo si C, ako nisi znao'. lol Radije volim imati pregled stanja na zastavi, u smislu ima li protivnika koji su na njoj ili ne.
     
    Last edited: Dec 28, 2018